Hoşgeldiniz: WBF Türkiye
Ara
Ana-Sayfa · Konular · Dosyalar · Hesabiniz · Forum · Top 10
 
 


 
 
WBF 32 Yaşında!

 
 

 
 
EUBGFOrganizasyonumuz, EUBGF'in Türkiye resmi temsilcisidir.
 
 

 
 
Safe Harbor Games


Ücretsiz kayıt için buraya tıklayınız.
 
 

 
 
Ana Menü

· Ana Sayfa
· Anketler
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Haber Gönder
· Hesabınız
· Konular
· Linkler
· Ziyaretçi İstatistiği
 
 

 
 
Şu anda sitede

Şu an sitede, 9 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 
 

 
 
Site İçi Arama 
 

 
 
Bağlan

Nickname

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
 

 
 
Uzman TV

 
 

 
 
Nasıl TV

 
 

 
 
Modern Tavla ve WBF

Modern Tavla Nedir
WBF Nedir
WBF Kuralları
Oyuncu Dekaloğu
WBF-Türkiye Org.
Üye Kayıt Formu
WBF-Türkiye Rozeti
Basında Tavla&WBF
Sizin Yorumlarınız
 
 

 
 
Büyük Final 2017

 
 

 
 
Elit Master 2018

 
 

 
 
WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri ve Arşivler

Lig Kuralları
Turnuva Kuralları
BEZMA Sistemi
Şubat-Mart 2018
Lig Sezonları Arşivi
Hafta İçi Arşivi
Tavla Turu Arşivi
Teorik Tavla Arşivi
Elit Master Arşivi
Büyük Final Arşivi 
 

 
 
2018 Çarşamba Buluşmaları

 
 

 
 
Partnerlerimiz

 
 

 
 
WBF Türkiye: Tavla Turnuvaları

Bu Konuda Ara:   
[ Ana Sayfaya Git | Yeni Bir Konu Seçin ]
 
 


 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2018 Ulusal Tavla Turu, Körfez Etabı İle Devam Ediyor...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun ana faaliyet bölgelerinden Kocaeli`de yılda bir defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2018 yılı faaliyeti, WBF-Türkiye VIII. Kocaeli Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

Toplam dokuz etaptan meydana gelen WBF-Türkiye 2018 Ulusal Tavla Turu`nun ikinci etabı olan ve WBF-Türkiye 2018 Kocaeli Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibini bulacağı şampiyona, 10-11 Mart 2018 tarihlerinde, denize sıfır konumu, lüks iç dekorasyonu ve üst düzey lezzetleri ile Kocaeli`nin ilk 5 yıldızlı oteli olup, birinci sınıf hizmet anlayışıyla bir kez daha tavlaseverleri ağırlamaya hazırlanan Emex Otel`de gerçekleşecektir.

WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Hakan Özkale Anısına Danışman Çiftler”, “Ferdi Eryener Anısına Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla zenginleştirilen ve toplam 10.000TL`yi aşkın değerde armağanın sahiplerini bulacağı organizasyona 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverler davetli olup, sınırlı kontenjana sahip Ana ve Geleneksel aktivitelerine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 10 Mart sabahı Emex Otel`in eşsiz Körfez manzarasına nazır keyifli ortamında, UTT-2018`in ikinci etabı WBF-Türkiye VIII. Kocaeli Tavla Şampiyonası`nda sizlerle buluşmayı diler.


Turnuva İlanı için tıklayınız.

Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Şehir dışından gelecek katılımcılara önerilen konaklama detayları için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 22.02.2018 Saat: 19:00 (26 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Büyük Final 2017`de Sona Yaklaşırken...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 2017 yılı faaliyetlerinde elde ettikleri derecelere göre toplam 18 farklı kıstas göz önüne alınarak davet edilen isimlerin Aralık ayından beri WBF-Türkiye 2017 Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanı için kıyasıya mücadele ettikleri ve detaylı yürütüm modeliyle bu yıl yine emsali olmayan dev bir organizasyona dönüşen WBF-Türkiye Büyük Final 2017`de çeyrek finallere ulaşılmıştır.

Bu dev aktivitede yer almaya hak kazanan, 51´i İstanbul, 26`sı Antalya, 23`ü Bodrum, 22`si Ankara, 19`u Kocaeli, 10`u Bursa, 6`sı KKTC, 5`i Edirne, 1`i Balıkesir ve 2`si yurtdışı çıkışlı, toplam 165 oyuncudan çeyrek finallere ulaşmayı başaran 8 ismin 6`sı İstanbul, 1`i Kocaeli ve 1`i Bodrum çıkışlıdır.

Şampiyonluğa ulaşan oyuncunun alacağı paha biçilmez ünvan yanında yanında 10-15 Temmuz 2018`de Cebelitarık`ta gerçekleşecek EUBGF 2018 Avrupa Takımlar Şampiyonası ve 29 Ekim-04 Kasım 2018 tarihlerinde Girne, KKTC`de düzenlenecek 6. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası`nda ulaşım, konaklama ve "Masters" kategorisinden katılım masrafları karşılanarak yer almasının sağlanacağı Büyük Final 2017`nin çeyrek finalistlerinin profillerine aşağıda isimlerine tıklayarak erişilebilir.

Büyük Final 2017 Çeyrek Finalistleri: Abdullah Sorgüven, İstanbul, Mehmet Ali Akpolat #1, İstanbul, Ömer Eğilmez, Kocaeli, Mehmet Ali Akpolat #2, İstanbul, Erkan Varlı, Bodrum, Burak Çulhacı, İstanbul, Murat Hazır, İstanbul, K. Zafer Akbıyık, İstanbul.

2017 Büyük Final Ana Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

2017 Büyük Final detayları için tıklayınız.

2004-2017 Büyük Final arşivi için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 20.02.2018 Saat: 20:34 (43 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2018 Ulusal Tavla Turu, Yeşil Bursa`dan Yola Çıktı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca Bursa`da yılda bir defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2018 aktivitesi ve WBF-Türkiye 2018 Ulusal Tavla Turu`nun açılış etabı olan WBF-Türkiye X. Bursa Tavla Şampiyonası, 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde, toplam 7 farklı noktadan (Bursa, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Eskişehir, İzmir, Marmaris) 93 kişilik katılımla gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. Şampiyona için Bursa`daki yeni ev sahibimiz Hotel Gold Majesty`nin lüks çatı salonunda buluşan tavlaseverler, iki gün yaklaşık 24 saat boyunca Yeşil Bursa`nın yeni bölge şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan şampiyonanın toplam 80 kişilik iştirak alan ana aktivite modern tavla kategorisinin final eşleşmesinde, bu bölgemizde 2014 yılında da ipi göğüslemeyi başarmış olan İstanbul`dan tecrübeli usta SEDAT SORGÜVEN, şampiyona boyunca nezaketiyle ayrıca alkış alan Ankara`dan yüksek kariyerli uzman Zafer Önder karşısında toplam 60 dakika süren ilk final müsabakasını 3/13`lük açık ara skorla yitirse de, sadece 25 dakika süren ve 3 elde tamamlanan son finalde 12/4`lük açık ara skorla zirveye ulaşmış ve üç yıl aradan sonra WBF-Türkiye Bursa Bölge Şampiyonluğu ünvanının bir kez daha sahibi olmuştur.

Şampiyonanın toplam 44 kişilik iştirak alan geleneksel tavla aktivitesinin finalinde ise tavla kariyerine kısa süre önce başlamış olan Ankara`dan MEHMET CEYLAN, Kocaeli`den final maçlarına aşina ileri oyuncu Mahmut Kamar karşısında baştan sona önde götürdüğü toplam 95 dakikalık mücadele sonucunda 9/6`lık net skorla galip gelerek ilk şehirlerarası turnuva tecrübesinde zafere ulaşmayı başarmıştır.

"Danışman Çiftler", "Havuz", "Jackpot", "1-Puan", "Ekstra Kazanç", "Bayanlar Özel" ve tüm UTT 2018 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyonanın dikkat çeken bir diğer ismi, "Jackpot" yan aktivitesinde ilk dörde iki hakla ulaşarak final oynayan Ankara`dan usta Yaşar Gözel olurken, rutin sponsorlarımız Kıbrıs Merit Park Hotel, Bodrum Delfi Hotel, İkiyıldız Kristal, Yenigün Tavla ve 869BG yanında Uludağ İçecek, Yaşar Konfeksiyon, büyük beğeni alan yeni ev sahibimiz Hotel Gold Majesty ve Nilüfer Belediyesi`nin de destekleriyle daha da güçlenen organizasyonda tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına yakında "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonanın başarısında, baştan sona tüm aşamalardaki kıymetli katkıları ile en büyük paya sahip olan Bursa bölge direktörümüz Sn. Ece Tamer yanında gönüllü destekleri için Sn. Nazan Karaca, Sn. Sinan Perveroğlu ve diğer Bursa MT Ligi grubu oyuncularına, misafirlerimizin en iyi şekilde ağırlanması için tüm imkanları sunan Hotel Gold Majesty personeline ve organizasyonumuza gösterdikleri ilgiden ötürü şampiyonada yer alan tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


X. Bursa Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

Şampiyonadan Maç Kayıtları için tıklayınız.

2018 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun güncel hali için tıklayınız. (YAKINDA)

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 20.02.2018 Saat: 19:52 (56 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Modern Tavla Ligleri`nde Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu Tamamlandı...

İstanbul, Ankara, Bodrum, Antalya, Bursa ve Kocaeli`de eş zamanlı yürütülen WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri`nde Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu, 08 Şubat tarihinde oynanan final müsabakalarıyla tamamlanmıştır. Sonuçlar bölgelere göre aşağıdadır:

İSTANBUL:
Toplam 17 yıldız ismin yer aldığı İstanbul Altın Küme`de usta SEDAT SORGÜVEN sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunun yeni sahibi olurken, toplam 19 katılımcının tek grupta mücadele ettiği İstanbul I. Küme`de ileri uzman KERİM BİLGE puan farkıyla şampiyonluğa ulaşmıştır. Toplam 29 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul II. Küme`de mutlu sona ulaşan taraf ise, sezon finalindeki rakibi usta Kemal Aksu karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran ileri uzman FATİH BELLİCİ olmuştur.

Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 20 kişilik katılımla oynanan İstanbul ayağının final eşleşmesinde ise ÖZKAN ERBELGİN, Galipler Grubu finalinde mağlup olduğu rakibi ileri uzman K. Zafer Akbıyık karşısında ilk finali 11/1, bir aşamasında 7/14 geriye düştüğü son finali ise 15/14`lük kılpayı skor farkıyla kazanmayı başararak kariyerinin ilk şampiyonluğuna ulaşmıştır.

ANKARA:
Toplam 20 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara I. Küme´nin sezon finalinde, tecrübeli rakibi uzman Hikmet Tunç karşısında 2-0`lık skorla galip gelen ileri oyuncu BERKAN KALENDER kariyerinin ilk sezon şampiyonluğunu elde ederken, toplam 29 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara II. Küme`de ise finaldeki rakibi yüksek kariyerli usta Ümit Bata karşısında 2-1`lik skorla gülen uzman FUAT GÜMÜŞLÜOL zafere ulaşan isim olmuştur.

BODRUM:
Toplam 14 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum I. Küme`de son dönemin flaş ismi usta ERKAN VARLI sezonu açık ara puan farkıyla zirvede tamamlayarak rekor başarıyla ardarda dördüncü sezon zirvedeki yerini korurken, toplam 19 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum II. Küme`de ise CEM YAZICI puan farkıyla kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde etmiştir.

KDZ.EREĞLİ:
Bu bölgemizde Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu oynanmamıştır.

İZMİR:
Bu bölgemizde Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu oynanmamıştır.

EDİRNE:
Bu bölgemizde Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu oynanmamıştır.

ANTALYA:
Toplam 19 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Antalya I. Küme`de bölgenin yıldız isimlerinden usta ÖMER AKGÜL sezonu açık ara puan farkıyla lider tamamlayarak zengin ünvan koleksiyonuna yeni bir sezon şampiyonluğu eklerken, toplam 29 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya II. Küme`nin modern tavla kariyerlerine henüz geçtiğimiz aylarda başlamış olan iki ismi karşı karşıya getiren final eşleşmesinde gülen taraf ise, rakibi Yavuz Sancar karşısında çekişmeli müsabakalar nihayetinde elde ettiği 2-0`lık galibiyetle TAYFUN KOYUNCU olmuştur.

Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 28 kişilik katılımla oynanan Antalya ayağının final eşleşmesinde ise ileri oyuncu CEM ÇIRAKOĞLU, Galipler Grubu finalinde de karşılaştığı rakibi tecrübeli ileri uzman Ali İhsan Ulugergerli karşısında ilk finali 11/7`lik net skorla kazanarak namağlup şampiyonluğa ulaşmıştır.

BURSA:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bursa Küme`de modern tavla kariyerine henüz üç sezon önce başlamış olan CİHAN YETİŞKUL sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk ünvanının yeni sahibi olmuştur.

KOCAELİ:
Toplam 22 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Kocaeli Küme`nin finalinde, bir önceki sezonun da finalisti olan rakibi ileri oyuncu Kudret Ustaoğlu karşısında 2-0`lık final skoruyla galip gelmeyi başaran, aynı zamanda bir önceki sezonun da üçüncüsü usta GÜRAL BULUT bölgenin sezon şampiyonluğu koltuğunu yeniden devralmıştır.

Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 20 kişilik katılımla oynanan ve bir önceki sezonun ilk üç isminin yine ilk üç sırayı aldığı Kocaeli ayağının final eşleşmesinde ise, bir önceki sezonun üçüncüsü olan rakibi Salih Yazlalı karşısında ilk finali 12/6`lık net skorla kazanmayı başaran son şampiyon ileri oyuncu OKAN OKTAY ardarda ikinci kez namağlup şampiyonluğa ulaşarak alkış almıştır.

KUZEY KIBRIS:
Bu bölgemizde Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu oynanmamıştır.

Aralık 2017-Ocak 2018 Sezonu Detayları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Ustalık Puanı Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Lig Kuralları için tıklayınız.

Karma Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Geçmiş Sezon Arşivleri için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 9.02.2018 Saat: 06:51 (108 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları 2018 Açılış Faaliyeti Uluslararası İstanbul Açık Başarıyla Tamamlandı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca WBF 2018 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun açılış etabı olarak tertiplenen WBF-Türkiye 2018 Uluslararası İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası, 12-14 Ocak 2018 tarihlerinde, toplam 13 ülkeden (Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Danimarka, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, KKTC, Lübnan, Norveç, Türkiye, Ukrayna) 123 kişilik katılım hacmiyle, üç gün yaklaşık toplam 36 saatlik süreç sonucunda başarıyla tamamlanmıştır.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan, bir kez daha yurdun çeşitli noktalarından WBF-Türkiye dostları ile dünya oyuncularını buluşturan ve renkli bir ödül töreni ile sonuçlanan şampiyonanın, tarafların birbirinden zorlu 6 tur sonucunda vardığı ve izleyicilerin dev ekrandan takip ettiği 135 dakikalık ana kademe finalinde, Türk tavla camiasının yakından tanıdığı WBF-Türkiye dostu Lübnanlı uzman TABET TABET, aynı zamanda "1-Puan" kategorisinde şampiyon, "Uzmanlık Testi" kategorisinde ise ikinci olarak şampiyonayı toplam üç derece ile tamamlayan rakibi Danimarkalı yıldız Claus Elken karşısında, bir ara 10/3 öne geçmesine rağmen fark kapanarak DMP`de nihayetlenen ve mücadelenin son ana kadar sürdüğü müsabakayı, toplam 24 el nihayetinde 17/15 kazanarak namağlup şampiyonanın zirvesine ulaşmıştır. Böylelikle tüm katılımcıların hayallerini süsleyen WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanının yeni sahibi olan Tabet, 2018 MERİT Açık ve 2018 yılı içerisinde kendi seçeceği diğer bir WBF organizasyonunda bedelsiz ulaşım ve konaklama ile aynı organizasyonların ana aktivitelerine “Master” seviyesinden katılım haklarını da elde etmiştir.

İkiyıldız Kristal, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Backgammon.TV ve ev sahibi Armada Hotel sponsorluklarında gerçekleşen, WBF`nin uluslararası yürütümünün birebir uygulanmasıyla Ana, Teselli ve Son Şans kademelerinden oluşan tek kategori Ana Aktivite yanında “Affan Başak Anısına Danışman Çiftler”, “Richard Lukas Anısına Isınma”, “869BG Yıldırım”, “1-Puan”, “Havuz”, “Tavla İçin Tavla”, "Karadağ`a Davet", partnerlerimizden Backgammon.TV (Japonya) sponsorluğunda gerçekleştirilerek faaliyete renk katan "BGTV Uzmanlık Testi", "Bayanlar Özel" ve organizasyonun kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 11 kategoriden meydana gelen ve toplam 28.000 TL`yi aşkın değerde ödülün sahiplerini bulduğu şampiyonada, Ana Aktivite`nin Teselli ve Son Şans kademelerinin ikisini de ödül turunda yitiren İstanbul`dan ileri usta Cüneyt Argun Genç ile bir önceki yıl ikinciliği aldığı BGTV Uzmanlık Testi`ni bu yıl kazanmayı başaran İranlı ileri oyuncu Jalil Khalili ekstra alkış alırlarken, tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında birbirinden kıymetli çeşitli armağanlarla ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 13 farklı ülkeden gelen dünya ustalarını İstanbul`da buluşturduğu ve bir kez daha tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlandığı gözlemlenen şampiyonada yer alan tüm iştirakçilere, Uzmanlık Testi aşamasına verdiği gönüllü destekten ötürü Sn. Cüneyt Argun Genç`e, faaliyetin başarısındaki katkıları için Armada Hotel işletme sahibi Sn. Kasım Zoto`ya ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerine denk kabul edildiği bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri ilgi ve itimat için tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


2018 İstanbul Açık İlk Dört...

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

Final Müsabakası Videosu için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Şampiyonanın Video Görüntüleri ve Fotoğraf Albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 18.01.2018 Saat: 16:36 (157 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2017 Çarşamba Buluşmaları Sonuçlandı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca 2017 yılı boyunca merkez faaliyet noktası İstanbul`da iki ayrı sezon şeklinde tertiplenmiş olan 30 adet Yakın Takip aktivitesinden meydana gelen WBF-Türkiye 2017 Çarşamba Buluşmaları, 27 Aralık 2017 tarihinde oynanan finaller ile başarıyla tamamlanmış ve 2017 yılı ortak şampiyonu belli olmuştur.

Yılın ilk yarısında gerçekleştirilen 15 adet “Yakın Takip 2017-1. Sezon” buluşmasının haftalık birinci ve ikincileri arasında 14 Haziran 2017 tarihinde uygulanan Tekil Eliminasyon yürütümlü final tablosundan birinci çıkmayı başaran ileri uzman Serdar Önal, aynı zamanda 2017-1. Sezon Takip Puanı Sıralaması`nın da birincisi oluşu vesilesiyle Sezon Şampiyonluğu ve Sezon İkinciliği ünvanlarının birlikte sahibi olarak ortak finale ismini yazdırmıştır.

Benzer şekilde, yılın ikinci yarısında gerçekleştirilen 15 adet “Yakın Takip 2017-2. Sezon” buluşmasının haftalık birinci ve ikincileri arasında 20 Aralık 2017 tarihinde uygulanan Tekil Eliminasyon yürütümlü final tablosundan birinci çıkmayı başaran usta Mehmet Ali Akpolat da, aynı zamanda 2017-2. Sezon Takip Puanı Sıralaması`nın da birincisi oluşu vesilesiyle Sezon Şampiyonluğu ve Sezon İkinciliği ünvanlarının birlikte sahibi olarak ortak finale ulaşmıştır.

Finalin iki tarafı da derecelerinden ötürü birer adet "Merit Açık" & "İstanbul Açık" bedelsiz ana kategori katılımları ile ödüllendirilirken, 27 Aralık 2017 tarihinde oynanan ortak final eşleşmesinde Serdar Önal karşısında 50 dakika süren mücadeleden 11/7`lik skorla galip ayrılarak zirveye uzanan MEHMET ALİ AKPOLAT, böylelikle WBF-Türkiye 2017 Çarşamba Buluşmaları Ortak Şampiyonluğu ünvanının da sahibi olmuştur. Akpolat, bu ünvan ile kazandığı heybetli şampiyonluk kupası yanında Büyük Final 2017 aktivitesinin ana tablosuna da ismini yazdırmayı başarmıştır.

WBF-Türkiye Organizasyonu derece sahibi iki ismi takdire şayan başarılarından ötürü tebrik eder, önümüzdeki günlerde başlangıç verilecek olan 2018 Çarşamba Buluşmaları`nda tüm katılımcılara başarılar diler.


WBF-Türkiye 2017 Çarşamba Buluşmaları
"Yakın Takip-1 & Yakın Takip-2" Ortak Şampiyonu
MEHMET ALİ AKPOLAT

2017 Çarşamba Buluşmaları Final Eşleşme Detayları için tıklayınız.

2017 Çarşamba Buluşmaları Toplu Sonuçları için tıklayınız.

2011-2017 Haftaiçi Buluşmaları Arşivi için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 27.12.2017 Saat: 15:36 (118 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu Sonuçlandı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca 2017 yılı boyunca tertiplenen tüm bölge şampiyonalarından meydana gelen 2017 Ulusal Tavla Turu faaliyeti geçtiğimiz haftasonu oynanan XXX. İstanbul Bölge Şampiyonası ile başarıyla tamamlanmış ve bu yıl şampiyonluk ünvanının son anda el değiştirdiği heyecanlı yarışta ünvan sahibini bulmuştur.

Yıl içerisinde gerçekleştirilen toplam 9 etabın (Kocaeli, Bursa, Edirne, İstanbul-1, Kdz.Ereğli, Bodrum, Antalya, Ankara, İstanbul-2) tamamına iştirak ederek elde ettiği çeşitli dereceler vesilesiyle topladığı katılım ve performans puanlarının ardarda eklenmesiyle, bu etaplarda yer alan toplam 415 münferit iştirakçi arasında toplam 291 tur puanına ulaşan İstanbul`dan usta KEMAL OKAL, WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nu birincilikle tamamlamıştır. Böylelikle WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu Şampiyonluğu ünvanının sahibi olan Okal, ismine hazırlanan heybetli şampiyonluk kupası yanında +2000 ödül puanı ile ödüllendirilmekle birlikte Büyük Final 2017 aktivitesine doğrudan katılmaya da hak kazanmıştır.

Şampiyon olan ismin XXX. İstanbul Bölge Şampiyonası`nın son anlarında belirlendiği turu, İstanbul`dan usta Gökhan Kazandağ 0,69 puan kadar küçük bir farkla 290 puanla Okal`ın bir adım gerisinde ikinci, Kocaeli`den usta Güral Bulut 269 puanla üçüncü ve yine İstanbul`dan usta Gültekin Uygur da 227 puanla dördüncü tamamlamışlardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu dereceye giren isimleri tebrik eder, yeni model ve etaplarla zenginleştirilecek 2018 Turu`nda tüm katılımcılara başarılar diler.


WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu Şampiyonu
KEMAL OKAL

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun nihai hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 27.12.2017 Saat: 15:30 (79 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları 2017`nin Son Bölge Şampiyonu İstanbul`da Belirlendi...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca İstanbul`da yılda iki defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2017 güz dönemi aktivitesi ve 2017 Ulusal Tavla Turu`nun dokuzuncu ve son etabı olan WBF-Türkiye XXX. İstanbul Tavla Şampiyonası, 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde, 11 farklı noktadan (İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Edirne, İzmir, Denizli, Marmaris, Bodrum, Almanya, GKRY) toplam 207 kişilik rekor katılım hacmiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. İnternet üzerinden baştan sona canlı yayınlanan şampiyona için bir kez daha ev sahibimiz Armada Hotel`de buluşan tavlaseverler, iki gün sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar çeşitli kategorilerde yaklaşık toplam 27 saat boyunca İstanbul`un yeni bölge şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Şampiyonanın toplam 116 kişilik iştirak alan ana aktivitesinin, organizasyon tarihimizin en kısa süreli final eşleşmelerinden birine sahne olan finalinde, henüz birkaç ay önce başladığı modern tavla kariyerinin ilk bölge finalini oynayan İstanbul`dan Ş. AYKUT ANIL, Galipler Grubu finalinde de karşılaştığı rakibi, faaliyetlerimize Denizli`yi tek başına temsil ederek renk katan ileri oyuncu Adnan Çam karşısında 35 dakika süren ilk final müsabakasını 2/13`lük skorla yitirse de, baştan sona önde götürdüğü son finali yine 35 dakikalık mücadele nihayetinde 9/4`lük skorla kazanarak zirveye ulaşmış ve paha biçilmez WBF-Türkiye İstanbul Bölge Şampiyonluğu ünvanının yeni sahibi olmayı başarmıştır.

Şampiyonanın toplam 71 kişilik yüksek iştirakle oynanan ve kaliteli oyunculukları yanında nezaketleriyle de ayrıca dikkat çeken İstanbul`dan iki ismin karşılaştığı geleneksel tavla finalinde ise ileri oyuncu HAKAN ASLANELİ, kariyerinin ilk bölge şampiyonasını oynayan ve finale namağlup ulaşan rakibi Olcay Koç karşısında baştan sona önde götürdüğü 75 dakikalık mücadele sonucunda 9/5`lik net skorla galip gelerek geleneksel aktivite şampiyonluğunu elde etmiştir.

İkiyıldız Kristal, Yenigün Tavla, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Bodrum Delfi Hotel ve ev sahibimiz Armada Hotel sponsorluklarında düzenlenen, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Abdullah Şişman Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyonanın alkış alan diğer isimleri, "Jackpot" ve "1-Puan" yan aktivitelerinde oynadığı yarı finallerle ödülün kapısından dönerek UTT-2017 şampiyonluğunu kılpayı farkla yitirmesine rağmen sportmen duruşundan ödün vermeyen İstanbul`dan usta Gökhan Kazandağ ve geriden geldiği UTT-2017 yarışında, turun bu son etabının "Jackpot" yan aktivitesinde elde ettiği şampiyonlukla 2017 Ulusal Tavla Turu`nun da şampiyonluğuna erişen İstanbul`dan usta Kemal Okal olurlarken, tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonada yer alan tüm tavlasever dostlarımıza organizasyonumuza gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


XXX. İstanbul Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Şampiyonadan Maç Kayıtları için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun nihai hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 27.12.2017 Saat: 15:02 (158 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Türk Tavlası İçin Gurur Verici Gelişme, Fındıkoğlu 1. Lübnan Açık`ı Kazandı...

Henüz 2016 yılında kurulmuş olsa da, kısa zaman içerisinde hızla yol almakta olan Lübnan Modern Tavla Federasyonu`nun, ülkenin çeşitli saygın kurum ve basın kuruluşlarının desteğini de arkasına alarak tertiplediği, Lübnan`da bugüne dek düzenlenmiş olan en büyük modern tavla organizasyonu 1. Lübnan Açık Modern Tavla Şampiyonası, 14 Aralık 2017 tarihinde toplam 128 oyuncunun iştirakiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır.

Beyrut`un 1957 yılından beri faal olan tarihi mekanı Casino du Liban`da gerçekleşen etkinliğe onur konuğu olarak davet edilen temsilcimiz ARDA FINDIKOĞLU, Tekil Eliminasyon stili oynanan ana aktivitede toplam 13 saatlik bilfiil mücadele nihayetinde ardarda 7 galibiyetlik namağlup seriyle şampiyonluğa ulaşarak organizasyonun zirvesine yerleşmiş ve Türk oyuncularca bugüne dek uluslararası platformda elde edilmiş ciddi başarılara bir yenisini eklemiştir.

16 Aralık 2017 itibariyle yurda dönmüş olan temsilcimizi bizleri fazlasıyla gururlandıran derecesi için tebrik eder, kendisine ziyareti boyunca gösterilen yakın alakadan ötürü başta LBF Başkanı Emile Chaghoury ile Türk tavlaseverlerin yakından tanıdığı uluslararası usta Ricardo Malas olmak üzere tüm LBF yöneticileri ve Lübnan tavla camiası mensuplarına WBF-Türkiye ailesi adına içten teşekkürlerimizi sunarız.


*** 1. Lübnan Açık İlk Üç & Lübnan Tavla Federasyonu Yöneticileri ***

Şampiyonanın Kısa Videosu için tıklayınız.

Şampiyona Albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 20.12.2017 Saat: 06:02 (232 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları MERİT-WBF İşbirliğinde 2. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix Başarıyla Tamamlandı..

2013 yılından beri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti`nde birlikte imza attığımız dev projeleri geçtiğimiz yıl itibariyle Balkan ülkelerindeki tesislerine de taşıdığımız lider oteller zinciri MERİT ile Dünya Tavla Federasyonu, WBF merkez organizasyonumuzun işbirliğinde bu yıl ikinci kez tertiplenen ve ilk yılki başarısının ardından 2017`nin beklenen organizasyonlarından biri olan 2. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası, 06-10 Aralık 2017 tarihlerinde, Hırvatistan`ın Adriyatik kıyısındaki büyülü kenti Dubrovnik`te, denize sıfır konumu yanında yüksek hizmet kalitesi ile beğeni alan Rixos Libertas Hotel`de gerçekleştirilmiş ve bir kez daha büyük başarıyla tamamlanmıştır.

Bu yıl, gerek MERİT-WBF partnerliğinin saygın geçmişi, gerek organizasyonumuzun güvenilirliği, gerekse yüksek ödül miktarının cezbettiği, toplam 30 ülkeden (ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İran, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, KKTC, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Norveç, Romanya, Rusya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna) 126 oyuncunun katılımıyla dünya yıldızlarının buluştuğu proje, Çift Eliminasyon modeli Ana Kademe ve Son Şans yürütümlerinden oluşan iki kategori (Masters&Intermediates) Ana Aktivite yanında, "Dubrovnik 2017 Danışman Çiftler”, "500€ Super Jackpot", "869BG Isınma", "Mochy`nin Testi", "Yıldırım", “1-Puan”, "Bayanlar Turnuvası" ve çeşitli mini “Jackpot” yan aktiviteleriyle toplam 98bin Euro`yu aşkın değerde ödül havuzuna ulaşmış, etkinliğin başlangıcından bitişine dek internet üzerinden ardarda yayınlanan canlı müsabakalar ile de dünya tavla camiasının kalbi hafta boyunca Dubrovnik`te atmıştır.

Birbirinden güçlü 89 oyuncunun yer aldığı Masters Kategorisi`nin Almanya`dan iki ustayı karşı karşıya getiren ana kademe finalinde, uluslararası başarı grafiğini her gün yükseltmekte olan TILMAN SÖHNCHEN, dünya devleri sıralamasının değişmez isimlerinden Tobias Hellwag karşısında büyük çekişmeye sahne olan ilk final müsabakasını 17-16`lık kıl payı skorla kazanarak zirveye ulaşmış ve ardarda 7 maçlık galibiyet serisiyle namağlup şampiyonluk koltuğuna yerleşmiştir. Bu kategoride bir önceki yılın şampiyonu Danimarkalı yıldız Steen Groenbech`in bu yıl da üçüncülüğe ulaşması ise ayrıca alkış almıştır.

Şampiyonada yer alan 21 kişilik Türk oyuncu grubu da çeşitli kategorilerde mücadele etmiş, Masters Kategorisi Ana Kademe`de Galipler Grubu finaline kadar ilerleyip aktiviteyi 4/5 Dilimi`nde tamamlayan ve yanısıra 869BG Isınma kategorisinde de şampiyonluğa erişen İstanbul`dan usta Cumhur Bektüre şampiyonanın yıldız isimleri arasına girerken, Bektüre`nin 869BG Isınma yan aktivitesi finalindeki rakibi İstanbul`dan usta Murat Hazır, Masters Kategorisi Son Şans Kademesi`nin yarı finalisti İstanbul`dan usta Gökhan Kazandağ ve henüz ilk uluslararası tecrübesinde Intermediates Kategorisi Ana Kademe`de final oynama başarısını gösteren İstanbul`dan Adnan Bıçakçı`nın dereceleri de bizleri fazlasıyla gururlandırmıştır.

Modern Tavla ile dopdolu 5 gün nihayetinde renkli bir ödül töreni ile tamamlanan ve tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlandığı tespitiyle 21-25 Mart 2018 tarihlerinde MERİT zincirinin bir diğer cennet noktası Budva, Karadağ`da tekrarlanmasına karar verilen organizasyona katılarak, 2. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix`nin ikinci yılında dünya tavlasının en önemli organizasyonları arasında yerini almasına vesile olan tüm iştirakçilere, ülkelerinde şampiyonanın lansmanına gönüllü yoğun destek veren Hırvat dostlarımız Leonardo Jerkovic&Mislav Kovacic`e, canlı yayınlardaki gönüllü katkılarından ötürü Mate Feher`e, misafirlerimize en üst kalitede hizmet verebilmek amacıyla bir kez daha tüm imkanlarını seferber eden MERİT üst yönetimi ile temsilcimiz Arda Fındıkoğlu liderliğindeki organizasyon ekibimize dahil olarak başarının inşa edilmesinde kilit rol oynayan Merit International personeline ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerinin başında görüldüğü bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese derin şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri artan ilgi ve itimat için tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


*** 2. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix Onur Tablosu ***

Turnuva sonuçları ve eşleşme tabloları için tıklayınız.

Şampiyonadan enstantaneler için tıklayınız.

Şampiyonadan maç kayıtları için tıklayınız.

Şampiyona albümü için tıklayınız.

Şampiyonaya dair "Bakışlar" albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 20.12.2017 Saat: 05:51 (146 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

Tavlaseverlerin Ayrıcalıklı Birlikteliği

 
 
Richard Lukas Anısına

 
 

 
 
2018 Faaliyet Takvimleri

2018 WBF-Türkiye
2018 Uluslararası


 
 

 
 
Ödüller & Ödül Puanı Kataloğu

 
 

 
 
Anket

WBF-Türkiye`nin aşağıdaki yerli faaliyetlerinden hangisini favoriniz olarak değerlendirirsiniz?

İstanbul Bölge
Ankara Bölge
Bodrum Açık
Kdz. Ereğli Bölge
Bursa Bölge
Antalya Açık
Kocaeli Bölge
Edirne Bölge
Akdeniz Açık
İstanbul Açık
Sezonluk Modern Tavla Ligleri + Karma Turnuvalar
Büyük Final AktivitesiSonuçlar
Anketler

Toplam Oy: 1785
Yorum: 0
 
 

 
 
Online Aplikasyon
BackgammonAceDünya Yıldızlarıyla
Tavla Oynayın!
 
 

 
 
Back-Gammon.TV

 
 

 
 
WBF-Türkiye İstatistikleri

2017 Tavla Turu
UP Genel Sıralama
MT Genel Sıralama
GT Genel Sıralama
Turnuva Rekorları
Dünya Şampiyonları
 
 

 
 
Etkinlikler

X. Bursa
2018 İstanbul Açık
XXX. İstanbul
1. Lübnan Açık
2017 Dubrovnik GP
XIII. Ankara
2017 MERİT Açık
VIII. Antalya Açık
2017 EUBGF Takım
XI. Gürcistan Açık
XII. Bodrum Açık
41 Burda 2017
XI. Kdz. Ereğli
2017 Dünya Şamp.
XXIX. İstanbul
SHEMALL 2017
Tiflis 2017
Allianz 2017
Akdeniz 2017
IX. Edirne
IX. Bursa
I. Kazan Açık
VII. Kocaeli
2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
2016 Kapadokya
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
X. Milano Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
IBC 2013
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII.Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Albüm

X. Bursa
2018 İstanbul Açık
XXX. İstanbul
1. Lübnan Açık
2017 Dubrovnik GP
XIII. Ankara
2017 MERİT Açık
VIII. Antalya Açık
2017 EUBGF Takım
XI. Gürcistan Açık
XII. Bodrum Açık
41 Burda 2017
XI. Kdz. Ereğli
2017 Dünya Şamp.
XXIX. İstanbul
SHEMALL 2017
Tiflis 2017
Allianz 2017
Akdeniz 2017
IX. Edirne
IX. Bursa
I. Kazan Açık
VII. Kocaeli
2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
Kapadokya 2016
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015-2
Saraybosna 2015-1
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012 Seçmeleri
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
Pray For Turkey
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011 Seçmeleri
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII. Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
2004 İsveç Açık
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
Kutlama Toplantısı
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Organizasyon


 
 


 
 
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.057 Saniye