Hoşgeldiniz: WBF Türkiye
Ara
Ana-Sayfa · Konular · Dosyalar · Hesabiniz · Forum · Top 10
 
 


 
 
WBF 31 Yaşında!

 
 

 
 
EUBGFOrganizasyonumuz, EUBGF'in Türkiye resmi temsilcisidir.
 
 

 
 
Online Aplikasyon
BackgammonAceDünya Yıldızlarıyla
Tavla Oynayın!
 
 

 
 
Ana Menü

· Ana Sayfa
· Anketler
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Haber Gönder
· Hesabınız
· Konular
· Linkler
· Tavsiye Edin
· Ziyaretçi İstatistiği
 
 

 
 
Şu anda sitede

Şu an sitede, 29 ziyaretçi ve 1 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 
 

 
 
Site İçi Arama 
 

 
 
Bağlan

Nickname

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
 

 
 
Uzman TV

 
 

 
 
Nasıl TV

 
 

 
 
Modern Tavla ve WBF

Modern Tavla Nedir
WBF Nedir
WBF Kuralları
Oyuncu Dekaloğu
WBF-Türkiye Org.
Üye Kayıt Formu
WBF-Türkiye Rozeti
Basında Tavla&WBF
Sizin Yorumlarınız
 
 

 
 
2017 Çarşamba Buluşmaları

 
 

 
 
WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri ve Arşivler

Lig Kuralları
Turnuva Kuralları
BEZMA Sistemi
Yaz 2017
Lig Sezonları Arşivi
Hafta İçi Arşivi
Tavla Turu Arşivi
Teorik Tavla Arşivi
Büyük Final Arşivi 
 

 
 
Elit Master 2017

 
 

 
 
Partnerlerimiz

 
 

 
 
WBF Türkiye: Tavla Turnuvaları

Bu Konuda Ara:   
[ Ana Sayfaya Git | Yeni Bir Konu Seçin ]
 
 


 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye, 2017 Ulusal Tavla Turu`nun Beşinci Etabı İçin Karadeniz Ereğli`de..

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca ana faaliyet bölgelerimizden Karadeniz Ereğli`de yılda bir defa tertiplenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve 2017 Ulusal Tavla Turu`nun Beşinci etabı olan WBF-Türkiye XI. Karadeniz Ereğli Tavla Şampiyonası için kayıtlar açılmıştır.

WBF-Türkiye 2017 Kdz. Ereğli Bölge Şampiyonluğu ünvanının ve 2017 yılı itibariyle revize edilen ödüllendirme sistemi ile toplam 10.000TL`yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyona, bu yıl 26-27 Ağustos 2017 haftasonu, merkezi konumu ve yüksek hizmet kalitesi ile ilçenin en kaliteli mekanlarının başında ismi geçen ev sahibimiz Keleşler Park Otel`de gerçekleştirilecektir.

WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Richard Lukas Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla zenginleştirilecek olan ve 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 26 Ağustos sabahı Keleşler Park Otel`in lüks ortamında WBF-Türkiye XI. Kdz. Ereğli Tavla Şampiyonası`nda sizlerle buluşmayı diler.


Turnuva İlanı için tıklayınız.

Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Şehir dışından gelecek katılımcılara önerilen konaklama detayları için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 21.08.2017 Saat: 02:19 (61 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye, Ege Sahilinin Yeni Tavla Şampiyonunu Bodrum`da Arıyor...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun ana faaliyet bölgelerinden Bodrum`da yılda bir defa tertiplenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun altıncı etabı olan WBF-Türkiye XII. Bodrum Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

15-16-17 Eylül 2017 tarihlerinde, Bodrum organizasyonlarımızın geçmişten bugüne ev sahibi olan ve bu yıl topyekün yenilenen çehresiyle bir kez daha tavlaseverleri ağırlamaya hazırlanan Delfi Hotel`de gerçekleştirilerek WBF-Türkiye 2017 Bodrum Bölge Şampiyonluğu ünvanının ve 2017 yılı itibariyle revize edilen ödül sistemiyle toplam 10.000TL`yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyona, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Bedri Koraman Anısına Geleneksel”, “Alp Eyyüpoğlu Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla katılımı opsiyonel tam 8 yan kategori ile zenginleştirilecektir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 15 Eylül sabahı en güzel mevsiminde Bodrum Delfi Hotel`de, WBF-Türkiye XII. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası`nda buluşabilmeyi diler.


Turnuva İlanı için tıklayınız.

Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Şehir dışından gelecek katılımcılar için önerilen konaklama detayları için tıklayınız.

To view the advertisement in English, click here.

To view the general rules in English, click here.

To view the accomodation details in English, click here.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 21.08.2017 Saat: 00:00 (14 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Yılın En Prestijli Organizasyonu, 2017 Dünya Şampiyonası Tamamlandı...

Tavla dünyasının günümüzdeki en prestijli etkinliği olan ve IPATT Group organizasyonunda bu yıl 42. kez tertiplenen Dünya Modern Tavla Şampiyonası, 29 Temmuz-06 Ağustos 2017 tarihlerinde Monako, Monte Karlo`da yaklaşık 40 ülkeden toplam 270 oyuncunun iştirakiyle gerçekleşmiştir.

Şampiyonanın, ana direktörlük görevini bu yıl üçüncü kez üstlenen organizasyon liderimiz Arda Fındıkoğlu ve ekibinin yönetiminde bir kez daha yürütümsel anlamda yüksek başarıyla tamamlanmış oluşu, dünya tavla camiasının önde giden ülkeleri arasında Türkiye`nin yerini perçinleyerek hepimizi bir kez daha gururlandırmıştır.

Tam 15 ayrı kategoriden oluşan dev organizasyonun Çift Eliminasyon modelinde yürütülen ana kategorisinde, Galipler Grubu`nun son maçında da karşılaşmış olduğu dünya yıldızı rakibi Bulgar/Amerikan Petko Kostadinov karşısında çıktığı finali 19/9`luk açık ara skorla kazanmayı başaran Fransız DIDIER ASSARAF, böylelikle ardarda 8 maçlık namağlup seriyle, tüm tavlaseverlerin hayallerini süsleyen Dünya Tavla Şampiyonluğu ünvanının yeni sahibi olmuştur.

Şampiyonada yer alan Türk oyuncu grubu da birbirinden başarılı müsabakalar çıkarmış, İstanbul`dan uzman Ömer Mert Gülaçtı`nın ana kategoride aralarında Norveçli Snarheim, Japon Kageyama, Hırvat Kovacic ve İtalyan Castellano gibi dünyanın sayılı isimlerinin de yer aldığı çok zorlu bir yoldan geçerek 4/5 Dilimi`ne kadar ilerlemesi yanında 2012 yılı dünya şampiyonumuz Nevzat Doğan`ın da yine ana kategoride finalin bir adım gerisinde aldığı üçüncülük, ülkemizin adını kürsüye taşıyan takdire şayan dereceler olarak kayda geçmiştir.

07 Ağustos 2017 itibariyle yurda dönen Türk oyuncu grubunun tüm bireyleri ile organizasyonun bir kez daha üstün başarıyla tamamlanmasını sağlayan Fındıkoğlu ve ekibini WBF-Türkiye ailesi adına en içten duygularla tebrik ederiz.


2017 Dünya Modern Tavla Şampiyonu DIDIER ASSARAF & Şampiyona Onur Tablosu

Turnuva sonuçları için tıklayınız.

Assaraf`ın şampiyon olduktan sonraki ilk anlarına dair video kaydı için tıklayınız.

Turnuva albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 10.08.2017 Saat: 05:41 (102 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Modern Tavla Ligleri`nde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu Tamamlandı...

İstanbul, Ankara, Bodrum, Edirne, Antalya, Bursa ve Kocaeli`de eş zamanlı yürütülen WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri`nde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu, 15 Temmuz tarihinde oynanan final müsabakalarıyla tamamlanmıştır. Sonuçlar bölgelere göre aşağıdadır:

İSTANBUL:
Toplam 14 yıldız ismin yer aldığı İstanbul Altın Küme`de uzman K. ZAFER AKBIYIK sezonu ikili averaj farkıyla zirvede tamamlayarak bir sezon arayla şampiyonluk koltuğunu yeniden devralırken, toplam 23 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul I. Küme`nin iki genç yıldızı karşı karşıya getiren final eşleşmesinde güçlü rakibi ileri usta Serkan Koç karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran uzman UMUR ARAS kariyerine yeni bir küme şampiyonluğu eklemiştir. Toplam 22 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul II. Küme`de mutlu sona ulaşan taraf ise, sezon finalindeki rakibi ileri usta Mehmet Ali Akpolat karşısında elde ettiği 2-0`lık galibiyetle kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde eden YILMAZ HASOĞLU olmuştur.

Mayıs-Haziran 2017 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 23 kişilik katılımla oynanan İstanbul ayağının final eşleşmesinde ise ileri usta MAHİR KASUTO, özellikle son dönemin dikkat çeken ismi ileri usta Levent Erim karşısında ilk finali 7/13 yitirse de, son finali 17/10`luk net skorla kazanmayı başararak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ANKARA:
Toplam 22 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara I. Küme´nin final eşleşmesinde ileri oyuncu FUAT GÜMÜŞLÜOL, rakibi Mehmet Çaybaşı karşısında 2-0`lık skorla galip gelerek sezon şampiyonluğuna ulaşırken, toplam 21 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara II. Küme`nin özellikle son maçı büyük çekişmeyle geçen final eşleşmesinde ise rakibi Recep Kürşat Palamutoğlu karşısında 2-1`lik skorla galip gelen uzman FARUK ÖZER mutlu sona ulaşan taraf olmuştur.

BODRUM:
Toplam 13 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum I. Küme`de ileri usta ERKAN VARLI sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunun sahibi olurken, toplam 15 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum II. Küme`de ise ASLAN KESEPARA averaj farkıyla küme şampiyonluğuna ulaşan isim olmuştur.

KDZ.EREĞLİ:
Bu bölgemizde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu oynanmamıştır.

İZMİR:
Bu bölgemizde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu oynanmamıştır.

EDİRNE:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Edirne Küme`de sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayan FATİH MULA şampiyonluk ünvanına ulaşmayı başarmıştır.

ANTALYA:
Toplam 18 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Antalya I. Küme`de ileri uzman METİN BÜYÜK sezonu üçlü averaj farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluğa ulaşırken, toplam 30 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya II. Küme`nin final eşleşmesinde gülen taraf ise, rakibi İsmail Yılmaz karşısında 2-0`lık skorla galip gelerek liglerdeki daha ilk sezonunda küme şampiyonluğuna ulaşma başarısını gösteren HAKAN TAKAN olmuştur.

BURSA:
Toplam 19 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bursa Küme`de bölgenin yüksek kariyerli isimlerinden ileri uzman ECE TAMER sezonu açık puan farkıyla zirvede tamamlayarak uzun zaman sonra şampiyonluk koltuğunun yeniden sahibi olmuştur.

KOCAELİ:
Toplam 27 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Kocaeli Küme`nin final eşleşmesinde rakibi Ümit Torun karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran ileri usta GÜRAL BULUT, bir önceki sezon finalde yitirdiği ünvanı bu kez kaptırmayarak güçlü kariyerine yeni bir sezon şampiyonluğu eklemiştir.

KUZEY KIBRIS:
Bu bölgemizde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu oynanmamıştır.

Mayıs-Haziran 2017 Sezonu Detayları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Ustalık Puanı Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Lig Kuralları için tıklayınız.

Karma Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Geçmiş Sezon Arşivleri için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 18.07.2017 Saat: 01:45 (75 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları 2017`nin İlk İstanbul Bölge Şampiyonu Belli Oldu...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca İstanbul`da yılda iki defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2017 yaz dönemi aktivitesi ve 2017 Ulusal Tavla Turu`nun dördüncü etabı olan WBF-Türkiye XXIX. İstanbul Tavla Şampiyonası, 08-09 Temmuz 2017 tarihlerinde, 15 farklı noktadan (İstanbul, Kocaeli, Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Balıkesir, Sakarya, Kdz. Ereğli, Bodrum, Kuşadası, Marmaris, KKTC, Gürcistan, Yunanistan) toplam 180 kişilik yüksek katılım hacmiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. İnternet üzerinden baştan sona canlı yayınlanan şampiyona için bir kez daha ev sahibimiz Armada Hotel`de buluşan tavlaseverler, iki gün sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar çeşitli kategorilerde yaklaşık toplam 26 saat boyunca İstanbul`un yeni bölge şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Şampiyonanın toplam 116 kişi ile ortalamanın üzerinde iştirak alan ana aktivitesinin İstanbul`dan iki başarılı ismi karşı karşıya getiren finalinde, camiamızın kıdemli isimlerinden usta LEVENT ERİM, final masasına namağlup ulaşan rakibi genç yıldız Ümit Tanoğlu karşısında baştan sona önde götürdüğü müsabakalardan ilk final mücadelesini toplam 70 dakika nihayetinde 13/6, son final mücadelesini ise toplam 50 dakika nihayetinde 9/3`lük net skorlarla kazanmayı başararak zafere ulaşmış ve paha biçilmez WBF-Türkiye İstanbul Bölge Şampiyonluğu ünvanının yeni sahibi olmuştur.

Şampiyonanın toplam 52 kişilik iştirakle oynanan geleneksel tavla kategorisinin, tarafların namağlup ulaştığı ve çekişmenin son zara kadar devam ettiği müthiş heyecanlı finalinde ise Kocaeli`nin yüksek kariyerli ismi usta GÜRAL BULUT, İstanbul`dan Gündüz Tezgiden karşısında tam 16 el ve 120 dakika nihayetinde 9/8`lik kıl payı farkla galip gelmeyi başarmış ve böylelikle ardarda 6 maçlık namağlup seriyle kariyerine yeni bir şampiyonluk eklemiştir.

İkiyıldız Kristal, Helena Tavla, Yenigün Tavla, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Bodrum Delfi Hotel ve ev sahibimiz Armada Hotel sponsorluklarında düzenlenen, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, kısa süre önce yitirdiğimiz kıymetli büyüğümüz merhum Abdullah Şişman anısına ithafen tertiplenen “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyonanın alkış alan diğer isimleri, emsaline zor rastlanır bir başarıyla "Jackpot" yan aktivitesinin ilk iki derecesini birlikte kazanan Ankara`dan ileri oyuncu Zafer Önder ile "Abdullah Şişman Anısına Danışman Çiftler" yan aktivitesinde şampiyonluğa ulaşırken "1-Puan" yan aktivitesinde oynadığı finali ise kılpayı farkla yitiren İstanbul`dan usta Gökhan Kazandağ olurlarken, tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonada yer alan tüm tavlasever dostlarımıza organizasyonumuza gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


XXIX. İstanbul Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun nihai hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 11.07.2017 Saat: 18:38 (105 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Antalya SHEMALL AVM`de 2017 Yılı Ödülleri Sahiplerini Buldu...

Antalya`nın lider alışveriş merkezi Shemall AVM ile WBF-Türkiye ortak organizasyonunda bu yıl yedinci kez tertiplenerek yine Babalar Günü`ne ithaf edilen SHEMALL AVM 2017 Ödüllü Tavla Turnuvası, 01-02 Temmuz 2017 tarihlerinde, Antalya camiamızın bilindik isimlerinin de aralarında bulunduğu toplam 112 kişilik yüksek katılımla gerçekleşmiş ve 2 gün toplam 15 saatlik bir süreçte başarıyla tamamlanmıştır.

18 yaşını doldurmuş olan tüm tavlaseverlere açık olacak şekilde planlanan ve Çift Eliminasyon stili yürütümde ilerleyen turnuvanın ev sahibi şehirden iki başarılı ismi karşı karşıya getiren, tarafların sıradışı neşesiyle kahkahanın eksik olmadığı ve yanısıra seyir zevki de hayli yüksek olan toplam 85 dakikalık final eşleşmesinde, final masasına namağlup ulaşan, Antalya bölge mensuplarımızdan ileri oyuncu TURAN UĞURLU, etkinliğin başından itibaren gerek oyun becerisi gerekse sempatik tavırları ile dikkat çeken Cenk Haskal karşısında ilk finali 4/7 yitirse de, rüzgar gibi geçen son finali ise 5/0`lık sürklase skorla kazanmayı başararak turnuvanın zirvesine varmış ve şampiyonluk ünvanının sahibi olmuştur. Uğurlu, bu başarısı ile ödül sponsorlarından Belek Alva Donna Hotel`de çift kişilik tatil hakkını elde ederken, organizasyonda dereceye giren diğer oyuncular da çeşitli armağanlar ile ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu, bir kez daha tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlanan ve 2018 yılında tekrarlanmasına karar verilen turnuvanın organizasyonunda başta Shemall AVM yönetimi olmak üzere pay sahibi tüm kurumlara, Elit Tavla Spor Kulübü Derneği ile WBF-Türkiye Antalya oyuncu grubuna ve katılımlarıyla turnuvaya renk katan tüm iştirakçilere içten teşekkürlerini sunar.


SHEMALL 2017 İlk Üç...

Turnuva Sonuçları için tıklayınız.

Turnuva Albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 4.07.2017 Saat: 06:09 (75 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Modern Tavla Ligleri`nde Mart-Nisan 2017 Sezonu Tamamlandı...

İstanbul, Ankara, Bodrum, Edirne, Antalya, Bursa ve Kocaeli`de eş zamanlı yürütülen ve bu sezon itibariyle ikili averaj önceliği sistemine geçilen WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri`nde Mart-Nisan 2017 Sezonu, 21 Mayıs tarihinde oynanan final müsabakalarıyla tamamlanmıştır. Sonuçlar bölgelere göre aşağıdadır:

İSTANBUL:
Toplam 16 yıldız ismin yer aldığı İstanbul Altın Küme`de usta BURAK ÇULHACI sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunu devralırken, toplam 20 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul I. Küme`nin final eşleşmesinde rakibi ileri usta Seda Koç karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran uzman HÜSEYİN ÇETİNTAŞ kariyerinin ilk küme şampiyonluğuna ulaşmıştır. Toplam 31 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul II. Küme`de mutlu sona ulaşan taraf ise, bir süre ara verdiği liglere flaş bir dönüş yaparak sezon finalindeki rakibi ileri oyuncu Deniz Bal karşısında elde ettiği 2-1`lik galibiyetle gülen usta SEDAT SORGÜVEN olmuştur.

Mart-Nisan 2017 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 25 kişilik katılımla oynanan İstanbul ayağının final eşleşmesinde ise usta BABÜR EREN, Galipler Grubu finalinde de karşılaştığı rakibi ileri uzman İsmail Bilgili karşısında ilk finali 2/16 yitirse de, büyük çekişmeyle geçen son finali 16/13`lük skorla kazanmayı başararak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ANKARA:
Toplam 23 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara I. Küme´nin final eşleşmesinde, bir önceki sezonun II. Küme finalisti olup yükselişini devam ettiren ileri oyuncu ALİ PARMAKSIZ, rakibi uzman Ahmet Ercan karşısında 2-0`lık final skoruyla galip gelerek sezon şampiyonluğuna ulaşırken, toplam 31 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara II. Küme`nin final eşleşmesinde ise rakibi Mehmet Taran karşısında 2-1`lik skorla galip gelen METİN YILDIZ kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde etmiştir.

BODRUM:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum I. Küme`de uzman U. İLHAMİ ÖZDEN sezonu ikili averaj farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğuna yerleşirken, toplam 14 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum II. Küme`de ise ileri uzman NESRİN BECERİCİ yine ikili averaj farkıyla mutlu sona ulaşan isim olmuştur.

KDZ.EREĞLİ:
Bu bölgemizde Mart-Nisan 2017 Sezonu oynanmamıştır.

İZMİR:
Bu bölgemizde Mart-Nisan 2017 Sezonu oynanmamıştır.

EDİRNE:
Toplam 17 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Edirne Küme`de bu sezon itibariyle bölgenin lig direktörlüğü görevini de devralmış olan usta AHMET DENİZ sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ANTALYA:
Toplam 24 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya I. Küme´nin final eşleşmesinde aynı zamanda bir önceki sezonun da finalisti olan ileri oyuncu CEM ÇIRAKOĞLU, rakibi ileri oyuncu Turan Uğurlu karşısında birbirinden çekişmeli maçlar nihayetinde 2-0`lık final skoruyla galip gelerek bu kez zirveyi kaptırmazken, toplam 25 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya II. Küme`nin final eşleşmesinde mutlu sona ulaşan taraf ise, rakibi Halil İbrahim Atasoy karşısında 2-0`lık skorla galip gelerek kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde eden İSMET ABDİK olmuştur.

BURSA:
Toplam 17 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bursa Küme`de bölgenin bilindik isimlerinden MUSTAFA DİKGÖZ sezonu ikili averaj farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunun yeni sahibi olmuştur.

KOCAELİ:
Toplam 24 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Kocaeli Küme`nin büyük çekişmeye sahne olan final eşleşmesinde tecrübeli rakibi usta Güral Bulut karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran ileri oyuncu AHMET AYAN zirveye ulaşarak kariyerinin ilk sezon şampiyonluğunu elde etmiştir.

KUZEY KIBRIS:
Bu bölgemizde Mart-Nisan 2017 Sezonu oynanmamıştır.

Mart-Nisan 2017 Sezonu Detayları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Ustalık Puanı Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Lig Kuralları için tıklayınız.

Karma Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Geçmiş Sezon Arşivleri için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 23.05.2017 Saat: 23:28 (87 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF Organizasyonu, Gürcistan Dünya Kupası ile Bir Kez Daha Dünya Gündeminde...

Gürcistan Modern Tavla Kulübü ile Dünya Tavla Federasyonu, WBF merkez organizasyonumuzun işbirliğinde, Gürcistan`ın sektördeki lider kurumu Adjarabet sponsorluğunda, WBF 2017 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun beşinci etabı olarak bu yıl ikinci kez tertiplenen 2017 Gürcistan Dünya Kupası, 10-14 Mayıs 2017 tarihlerinde, Tiflis`in merkezinde yer alan lüks Marriott Tbilisi Hotel`de gerçekleştirilmiş ve başarıyla tamamlanmıştır.

Bu yıl toplam 20 ülkeden (ABD, Almanya, Azerbaycan, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Finlandiya, Gürcistan, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İsviçre, İtalya, Lübnan, Macaristan, Rusya, Türkiye, Ukrayna) 209 oyuncunun yüksek adetteki katılımıyla birçok dünya yıldızının bir kez daha buluştuğu organizasyon, Üçlü Eliminasyon modeli Ana Kademe ve dört kademeli Son Şans yürütümlerinden oluşan iki kategori (Masters&Intermediates) Ana Aktivite yanında yine Üçlü Eliminasyon modelinde oynanan "Dünya Takımlar Turnuvası", "Danışman Çiftler”, "500€ Super Jackpot", “1-Puan”, "Bayanlar Turnuvası" ve çeşitli mini “Jackpot” yan aktiviteleriyle toplam 170bin USD`yi aşkın değerde ödül havuzuna ulaşmıştır.

Toplam 164 birbirinden güçlü oyuncunun yer aldığı Masters Kategorisi`nin tam 14 turda nihayetlenen ana kademe finalinde, şampiyonada yıldızlaşan Ermenistan takımından TSARUK MANUKYAN, Gürcistan`ın başarılı isimlerinden Revazi Tskhovrebashvili karşısında 9-1`lik net skorla galip gelerek takdire şayan bir zafere ulaşmış ve şampiyonanın zirvesine yerleşmiştir.

Toplam 14 ülke takımının iştirakiyle gerçekleşen ve şampiyonun tam 10 tur nihayetinde belli olduğu Dünya Takımlar Turnuvası`nda ise, güçlü rakibi Gürcistan-1 karşısında 1 eksik mağlubiyetle avantajlı çıktığı finalde ilk eşleşmeyi 2-3 kaybetse de, ikinci eşleşmeden 4-1 galip ayrılan ERMENİSTAN-2 (Khachik Melikyan, Levon Vardapetyan, Tsaruk Manukyan, Armen Tsaturyan, Eduard Nazaryan, Armen Muradyan) ipi göğüsleyerek şampiyonluk kupasını evine götüren ülke olmuştur.

Şampiyonada yer alan Türk oyuncu grubu da çeşitli kategorilerde mücadele etmiş, İstanbul`dan usta Kemal Okal Masters kategorisi Son Şans-2 kademesini kazanmayı başarmıştır.

15 Mayıs 2017 itibariyle yurda dönen Türk oyuncu grubumuzun tüm mensuplarını, organizasyonun ana direktörü sıfatıyla şampiyonanın başarıyla tamamlanmasını sağlayarak Gürcistan Dünya Kupası`nın dünyanın sayılı tavla organizasyonları arasındaki yerini perçinlemesine vesile olan temsilcimiz Arda Fındıkoğlu`nu ve organizasyona ev sahipliği yapan tüm kurumları WBF-Türkiye ailesi adına en içten duygularla tebrik ederiz.


*** 2017 Gürcistan Dünya Kupası Onur Tablosu ***

Şampiyona Sonuçları için tıklayınız.

Dünya Takımlar Turnuvası Nihai Sıralaması için tıklayınız.

Masters Kategorisi Nihai Sıralaması için tıklayınız.

Masters Kategorisi Ana Kademe Final Videosu için tıklayınız.

Şampiyonadan Fotoğraflar için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 21.05.2017 Saat: 01:35 (143 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye, 2017 Akdeniz Açık`ta Bir Kez Daha Dünya Yıldızlarını Ağırladı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca WBF 2017 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun dördüncü etabı olarak Antalya`da tertiplenen WBF-Türkiye 2017 Uluslararası Akdeniz Açık Modern Tavla Şampiyonası, 28-30 Nisan 2017 tarihlerinde, yurdun çeşitli noktalarından gelen WBF-Türkiye dostları ile aralarında dünya çapında isimlerin de yer aldığı yabancı yıldızların bir araya geldiği, toplam 11 ülkeden (Türkiye, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Güney Afrika, İngiltere, İran, İsrail, KKTC) 72 kişilik katılımla gerçekleşmiştir.

WBF`nin standart yürütümünün birebir uygulanmasıyla Ana, Teselli ve Son Şans kademelerinden oluşan tek kategori Ana Aktivite yanında “Akdeniz 2017 Danışman Çiftler”, “Isınma”, “869BG Yıldırım”, “1-Puan”, “Havuz”, “Tavla İçin Tavla”, “Kıbrıs`a Davet”, “Bayanlar Özel” ve organizasyonun kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 10 kategoride oynanan kapsamlı organizasyon, üç gün boyunca toplam 36 saatlik süre sonucunda başarıyla tamamlanmıştır.

Antalya`daki yeni ev sahibimiz Kervansaray Lara Hotel`in konforlu ortamında gerçekleşen ve baştan sona internetten canlı yayınlanan şampiyonanın toplam 61 kişilik iştirak alan ana aktivite ana kademe finalinde, İngiltere`nin dünya standardındaki oyuncularından ileri uzman WAYNE FELTON, aynı zamanda "Kıbrıs`a Davet #1" yan aktivitesini kazanarak şampiyonada yıldızlaşan, camiamızın yüksek kariyerli ismi Antalya`dan usta Cengiz Ergin karşısında toplam 120 dakika ve 17 el nihayetinde 17-10`luk net skorla galip gelerek zirveye ulaşırken, böylelikle birçok tavlaseverin hayallerini süsleyen paha biçilmez WBF-Türkiye 2017 Akdeniz Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanının sahibi olmuş ve Kasım 2017`te KKTC`de gerçekleşecek 5. MERİT Açık ile önümüzdeki bir yıl içerisinde kendi seçeceği bir WBF organizasyonunda bedelsiz ulaşım ve konaklama ile bu organizasyonların ana aktivitelerine “Master” seviyesinden katılım haklarını da elde etmiştir.

İkiyıldız Kristal, 869BG, Merit Park Hotel ve ev sahibi Kervansaray Lara Hotel sponsorluklarında gerçekleşen organizasyonun dikkat çeken diğer isimleri, elde ettiği "Akdeniz 2017 Danışman Çiftler" ve "1-Puan" şampiyonluklarına ilaveten "Kıbrıs`a Davet #2" yan aktivitesinde de final oynayarak şampiyonayı 3 derece ile tamamlayan İsrail`den uzman Adam Prager, Ana Aktivite`de yarı final oynarken "Kıbrıs`a Davet #2" yan aktivitesini kazanmayı başaran İsrail`den ileri usta Shimon Kagan, Ana Aktivite`nin "Son Şans" kademesini kazanıp aynı zamanda "Isınma" yan aktivitesinde de finalist olan İstanbul`dan ileri usta Seda Koç ve "869BG Yıldırım" yan aktivitesinde birinci olurken "Kıbrıs`a Davet #1" yan aktivitesinde de final oynayan İstanbul`dan usta Mahir Kasuto olurlarken, şampiyonada tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 24bin TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlarla ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun bir kez daha yerli ve yabancı ustaları Türkiye`de buluşturduğu şampiyonanın tüm iştirakçilerine, faaliyetin başarısındaki katkıları için organizasyon partnerimiz Holiday C&N Travel yetkilisi Sn. Nurten Ötenkaya`ya ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerine denk kabul edildiği bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese bir kez daha şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri ilgiden ötürü tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


2017 Akdeniz Açık İlk Dört

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Turnuva Albümü için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 4.05.2017 Saat: 01:16 (156 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Serhat Şehri Edirne`nin 2017 Yılı Şampiyonları Belirlendi...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca Edirne`de yılda bir defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2017 aktivitesi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun üçüncü etabı olan WBF-Türkiye IX. Edirne Tavla Şampiyonası, 08-09 Nisan 2017 tarihlerinde, ülkemizin çeşitli şehirleri ve komşu ülkelerden, toplam 6 farklı noktadan (Edirne, İstanbul, Kocaeli, Bodrum, Bulgaristan, Yunanistan) 104 kişilik katılım hacmiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. Bu yıl bir kez daha ev sahibimiz Margi Hotel`in lüks ortamında buluşan tavlaseverler, iki gün yaklaşık 25 saat boyunca Serhat Şehri`nin yeni bölge şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan ve renkli bir ödül töreni ile nihayetlenen şampiyonanın toplam 64 kişilik iştirak alan ana aktivite modern tavla finalinde, aynı zamanda "Elit Kupa" yan aktivitesini de kazanmayı başaran İstanbul`dan usta KEMAL OKAL, bir önceki tur etabının da ana aktivite üçüncüsü olan ve Galipler Grubu finalinde mağlup olduğu rakibi Kocaeli`den usta Güral Bulut karşısında 80 dakikalık ilk final mücadelesini 13/4, 55 dakikalık son final mücadelesini ise 9/7 kazanmayı başararak zirveye ulaşmış ve böylelikle WBF-Türkiye 2017 Edirne Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibi olmuştur.

Şampiyonanın toplam 30 kişilik iştirak alan geleneksel tavla aktivitesinin finalinde ise, bir önceki tur etabında bu kategoriyi üçüncü tamamlamış olan ve aynı zamanda "Elit Kupa" yan aktivitesinde de final oynayarak alkış alan Kocaeli`den uzman MUSTAFA AYDIN, rakibi Edirne`den ileri oyuncu Levent Drin karşısında 60 dakika süren mücadeleyi 9/1`lik sürklase skorla kazanarak, ardarda 6 galibiyetle namağlup zafere ulaşan isim olmuştur.

Lüks ortamı yanında faaliyet boyunca verilen güleryüzlü ve yüksek kaliteli hizmet ile yine beğeni alan ev sahibimiz Margi Hotel yanında İkiyıldız Kristal, Helena Tavla, Yenigün Tavla, 869BG, Bodrum Delfi Hotel ve Kıbrıs Merit Park Hotel partnerliklerinde düzenlenen, "Danışman Çiftler", "Havuz", "Jackpot", "1-Puan", "Ekstra Kazanç", "Bayanlar Özel" ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kupa” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyonanın dikkat çeken diğer isimleri, oynadığı iki yan aktivite finali ("Jackpot"&"1-Puan") ile İstanbul`dan usta Cumhur Bektüre yanında, "Danışman Çiftler" yan aktivitesinde ardarda iki yıl şampiyon olarak ünvanlarını koruyan İstanbul`dan ileri uzman Erol Özsoy ile ileri oyuncu Ömer Aykut Sorgüven ikilisi ve yine "Danışman Çiftler" yan aktivitesini ardarda iki yıl finalist tamamlayan Bulgaristan`dan ileri uzman Iancho Hristov olurlarken, tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonanın başarısında, özellikle şehir dışından gelen misafirlerimizin ağırlanması konusundaki kıymetli katkıları için Edirne grubumuzun kıymetli mensuplarına, Margi Hotel üst yönetimine ve başta kardeş Bulgaristan`dan gelerek şampiyonaya renk katan 11 kişilik oyuncu grubunun tüm bireyleri olmak üzere organizasyonda yer alan tüm tavlasever dostlarımıza ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz.


IX. Edirne Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun güncel hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 12.04.2017 Saat: 01:28 (123 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

Tavlaseverlerin Ayrıcalıklı Birlikteliği

 
 
Richard Lukas Anısına

 
 

 
 
2017 Faaliyet Takvimleri

2017 WBF-Türkiye
2017 Uluslararası


 
 

 
 
Ödüller & Ödül Puanı Kataloğu

 
 

 
 
Anket

WBF-Türkiye`nin aşağıdaki yerli faaliyetlerinden hangisini favoriniz olarak değerlendirirsiniz?

İstanbul Bölge
Ankara Bölge
Bodrum Açık
Kdz. Ereğli Bölge
Bursa Bölge
Antalya Açık
Kocaeli Bölge
Edirne Bölge
Akdeniz Açık
İstanbul Açık
Sezonluk Modern Tavla Ligleri + Karma Turnuvalar
Büyük Final AktivitesiSonuçlar
Anketler

Toplam Oy: 1743
Yorum: 0
 
 

 
 
Back-Gammon.TV

 
 

 
 
WBF-Türkiye İstatistikleri

2017 Tavla Turu
UP Genel Sıralama
MT Genel Sıralama
GT Genel Sıralama
Turnuva Rekorları
Dünya Şampiyonları
 
 

 
 
Etkinlikler

2017 Dünya Şamp.
XXIX. İstanbul
SHEMALL 2017
Tiflis 2017
Allianz 2017
Akdeniz 2017
IX. Edirne
IX. Bursa
I. Kazan Açık
VII. Kocaeli
2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
2016 Kapadokya
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
X. Milano Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
IBC 2013
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII.Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Albüm

2017 Dünya Şamp.
XXIX. İstanbul
SHEMALL 2017
Tiflis 2017
Allianz 2017
Akdeniz 2017
IX. Edirne
IX. Bursa
I. Kazan Açık
VII. Kocaeli
2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
Kapadokya 2016
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015-2
Saraybosna 2015-1
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012 Seçmeleri
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
Pray For Turkey
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011 Seçmeleri
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII. Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
2004 İsveç Açık
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
Kutlama Toplantısı
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Organizasyon


 
 


 
 
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.046 Saniye