Hoşgeldiniz: WBF Türkiye
Ara
Ana-Sayfa · Konular · Dosyalar · Hesabiniz · Forum · Top 10
 
 


 
 
WBF 31 Yaşında!

 
 

 
 
EUBGFOrganizasyonumuz, EUBGF'in Türkiye resmi temsilcisidir.
 
 

 
 
Safe Harbor Games


Ücretsiz kayıt için buraya tıklayınız.
 
 

 
 
Ana Menü

· Ana Sayfa
· Anketler
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Haber Gönder
· Hesabınız
· Konular
· Linkler
· Ziyaretçi İstatistiği
 
 

 
 
Şu anda sitede

Şu an sitede, 26 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 
 

 
 
Site İçi Arama 
 

 
 
Bağlan

Nickname

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
 

 
 
Uzman TV

 
 

 
 
Nasıl TV

 
 

 
 
Modern Tavla ve WBF

Modern Tavla Nedir
WBF Nedir
WBF Kuralları
Oyuncu Dekaloğu
WBF-Türkiye Org.
Üye Kayıt Formu
WBF-Türkiye Rozeti
Basında Tavla&WBF
Sizin Yorumlarınız
 
 

 
 
Büyük Final 2017

 
 

 
 
Elit Master 2017

 
 

 
 
WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri ve Arşivler

Lig Kuralları
Turnuva Kuralları
BEZMA Sistemi
Aralık-Ocak 2018
Lig Sezonları Arşivi
Hafta İçi Arşivi
Tavla Turu Arşivi
Teorik Tavla Arşivi
Elit Master Arşivi
Büyük Final Arşivi 
 

 
 
2017 Çarşamba Buluşmaları

 
 

 
 
Partnerlerimiz

 
 

 
  WBF-Türkiye, 2017 Akdeniz Açık`ta Bir Kez Daha Dünya Yıldızlarını Ağırladı...
Posted on 4.05.2017 Saat: 01:16 by WBF-Türkiye

Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye Organizasyonu`nca WBF 2017 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun dördüncü etabı olarak Antalya`da tertiplenen WBF-Türkiye 2017 Uluslararası Akdeniz Açık Modern Tavla Şampiyonası, 28-30 Nisan 2017 tarihlerinde, yurdun çeşitli noktalarından gelen WBF-Türkiye dostları ile aralarında dünya çapında isimlerin de yer aldığı yabancı yıldızların bir araya geldiği, toplam 11 ülkeden (Türkiye, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Güney Afrika, İngiltere, İran, İsrail, KKTC) 72 kişilik katılımla gerçekleşmiştir.

WBF`nin standart yürütümünün birebir uygulanmasıyla Ana, Teselli ve Son Şans kademelerinden oluşan tek kategori Ana Aktivite yanında “Akdeniz 2017 Danışman Çiftler”, “Isınma”, “869BG Yıldırım”, “1-Puan”, “Havuz”, “Tavla İçin Tavla”, “Kıbrıs`a Davet”, “Bayanlar Özel” ve organizasyonun kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 10 kategoride oynanan kapsamlı organizasyon, üç gün boyunca toplam 36 saatlik süre sonucunda başarıyla tamamlanmıştır.

Antalya`daki yeni ev sahibimiz Kervansaray Lara Hotel`in konforlu ortamında gerçekleşen ve baştan sona internetten canlı yayınlanan şampiyonanın toplam 61 kişilik iştirak alan ana aktivite ana kademe finalinde, İngiltere`nin dünya standardındaki oyuncularından ileri uzman WAYNE FELTON, aynı zamanda "Kıbrıs`a Davet #1" yan aktivitesini kazanarak şampiyonada yıldızlaşan, camiamızın yüksek kariyerli ismi Antalya`dan usta Cengiz Ergin karşısında toplam 120 dakika ve 17 el nihayetinde 17-10`luk net skorla galip gelerek zirveye ulaşırken, böylelikle birçok tavlaseverin hayallerini süsleyen paha biçilmez WBF-Türkiye 2017 Akdeniz Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanının sahibi olmuş ve Kasım 2017`te KKTC`de gerçekleşecek 5. MERİT Açık ile önümüzdeki bir yıl içerisinde kendi seçeceği bir WBF organizasyonunda bedelsiz ulaşım ve konaklama ile bu organizasyonların ana aktivitelerine “Master” seviyesinden katılım haklarını da elde etmiştir.

İkiyıldız Kristal, 869BG, Merit Park Hotel ve ev sahibi Kervansaray Lara Hotel sponsorluklarında gerçekleşen organizasyonun dikkat çeken diğer isimleri, elde ettiği "Akdeniz 2017 Danışman Çiftler" ve "1-Puan" şampiyonluklarına ilaveten "Kıbrıs`a Davet #2" yan aktivitesinde de final oynayarak şampiyonayı 3 derece ile tamamlayan İsrail`den uzman Adam Prager, Ana Aktivite`de yarı final oynarken "Kıbrıs`a Davet #2" yan aktivitesini kazanmayı başaran İsrail`den ileri usta Shimon Kagan, Ana Aktivite`nin "Son Şans" kademesini kazanıp aynı zamanda "Isınma" yan aktivitesinde de finalist olan İstanbul`dan ileri usta Seda Koç ve "869BG Yıldırım" yan aktivitesinde birinci olurken "Kıbrıs`a Davet #1" yan aktivitesinde de final oynayan İstanbul`dan usta Mahir Kasuto olurlarken, şampiyonada tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 24bin TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlarla ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun bir kez daha yerli ve yabancı ustaları Türkiye`de buluşturduğu şampiyonanın tüm iştirakçilerine, faaliyetin başarısındaki katkıları için organizasyon partnerimiz Holiday C&N Travel yetkilisi Sn. Nurten Ötenkaya`ya ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerine denk kabul edildiği bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese bir kez daha şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri ilgiden ötürü tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


2017 Akdeniz Açık İlk Dört

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Turnuva Albümü için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.


 
 

 
 
 
İlgili Bağlantılar

· Daha fazla Tavla Turnuvaları
· Haber gönderen WBF-Türkiye


En çok okunan haber: Tavla Turnuvaları:
2004 Yılı Modern Tavla Şampiyonu Belli Oldu!!!

 
 

 
 
Haber Puanlama

Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 2


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


 
 

 
 
Seçenekler


 Yazdırılabilir Sayfa  Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

 
 

 
 
Başlangıç
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.
 
 


 
 
Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
 
 


 
 
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.038 Saniye