Hoşgeldiniz: WBF Türkiye
Ara
Ana-Sayfa · Konular · Dosyalar · Hesabiniz · Forum · Top 10
 
 


 
 
WBF 31 Yaşında!

 
 

 
 
EUBGFOrganizasyonumuz, EUBGF'in Türkiye resmi temsilcisidir.
 
 

 
 
Safe Harbor Games


Ücretsiz kayıt için buraya tıklayınız.
 
 

 
 
Ana Menü

· Ana Sayfa
· Anketler
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Haber Gönder
· Hesabınız
· Konular
· Linkler
· Ziyaretçi İstatistiği
 
 

 
 
Şu anda sitede

Şu an sitede, 25 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 
 

 
 
Site İçi Arama 
 

 
 
Bağlan

Nickname

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
 

 
 
Uzman TV

 
 

 
 
Nasıl TV

 
 

 
 
Modern Tavla ve WBF

Modern Tavla Nedir
WBF Nedir
WBF Kuralları
Oyuncu Dekaloğu
WBF-Türkiye Org.
Üye Kayıt Formu
WBF-Türkiye Rozeti
Basında Tavla&WBF
Sizin Yorumlarınız
 
 

 
 
Büyük Final 2017

 
 

 
 
Elit Master 2017

 
 

 
 
WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri ve Arşivler

Lig Kuralları
Turnuva Kuralları
BEZMA Sistemi
Aralık-Ocak 2018
Lig Sezonları Arşivi
Hafta İçi Arşivi
Tavla Turu Arşivi
Teorik Tavla Arşivi
Elit Master Arşivi
Büyük Final Arşivi 
 

 
 
2017 Çarşamba Buluşmaları

 
 

 
 
Partnerlerimiz

 
 

 
  2017 Açılış Faaliyeti Uluslararası İstanbul Açık Başarıyla Tamamlandı...
Posted on 17.01.2017 Saat: 19:55 by WBF-Türkiye

Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye Organizasyonu`nca WBF 2017 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun açılış etabı olarak tertiplenen WBF-Türkiye 2017 Uluslararası İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası, 13-15 Ocak 2017 tarihlerinde, toplam 15 ülkeden (Azerbaycan, Danimarka, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Japonya, KKTC, Lübnan, Malta, Rusya, Türkiye, Ukrayna, Yunanistan) 122 kişilik katılımla, üç gün yaklaşık toplam 34 saatlik süreç sonucunda başarıyla tamamlanmıştır.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan ve bir kez daha yurdun çeşitli noktalarından WBF-Türkiye dostları ile dünya oyuncularını buluşturan şampiyonanın birbirinden zorlu 6 tur sonucunda varılan ve izleyicilerin dev ekrandan takip ettiği 150 dakikalık ana kademe finalinde, Türkiye`nin şampiyonadaki en başarılı ismi İstanbul`dan uzman Alaattin Özaltun karşısında bir ara 6/9 geriye düştüğü mücadeleyi toplam 15 el nihayetinde 18/12`lik skorla galip tamamlayan Ukrayna`dan ileri oyuncu ANDRII NESTEROV, şampiyonanın zirvesine namağlup yerleşerek tüm katılımcıların hayallerini süsleyen WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanına ulaşmış, böylelikle 2017 MERİT Açık ve 2017 yılı içerisinde kendi seçeceği diğer bir WBF organizasyonunda bedelsiz ulaşım ve konaklama ile aynı organizasyonların ana aktivitelerine “Master” seviyesinden katılım haklarının da sahibi olmuştur.

İkiyıldız Kristal, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Backgammon.TV ve ev sahibi Armada Hotel sponsorluklarında gerçekleşen, WBF`nin uluslararası yürütümünün birebir uygulanmasıyla Ana, Teselli ve Son Şans kademelerinden oluşan tek kategori Ana Aktivite yanında “İstanbul 2017 Danışman Çiftler”, “Richard Lukas Anısına Isınma”, “869BG Yıldırım”, “1-Puan”, 16 yıllık organizasyon tarihimizin tam 28 turda tamamlanan en uzun süreli “Havuz”`u, “Tavla İçin Tavla”, partnerlerimizden Backgammon.TV (Japonya) sponsorluğunda gerçekleştirilerek faaliyete renk katan "BGTV Uzmanlık Testi", "Bayanlar Özel" ve organizasyonun kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 10 kategoriden meydana gelen ve toplam 24.000 TL`yi aşkın değerde ödülün sahiplerini bulduğu şampiyonada, Ana Aktivite Son Şans Kademesi ve "Richard Lukas Anısına" Isınma yan aktivitesinde şampiyonluğa ulaşan Kocaeli`den ileri oyuncu Orhun Hekimci ile iki yan aktivite ikinciliği (869BG Yıldırım & BGTV Uzmanlık Testi) elde eden İran`dan ileri oyuncu Jalil Khalili ekstra alkış alırlarken, tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında birbirinden kıymetli çeşitli armağanlarla ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 15 farklı ülkeden gelen dünya ustalarını İstanbul`da buluşturduğu ve bir kez daha tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlandığı gözlemlenen şampiyonada yer alan tüm iştirakçilere, organizasyona ekstra renk katan final sunumları için Sn. Sabri Büyüksoy ve yanısıra Uzmanlık Testi aşamasına da katkı veren Sn. Cüneyt Argun Genç`e, faaliyetin başarısındaki katkıları için Armada Hotel işletme sahibi Sn. Kasım Zoto`ya ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerine denk kabul edildiği bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri ilgi ve itimat için tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


2017 İstanbul Açık İlk Dört...

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

Final Müsabakası Videosu için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Şampiyonanın Video Görüntüleri ve Fotoğraf Albümü için tıklayınız.


 
 

 
 
 
İlgili Bağlantılar

· Daha fazla Tavla Turnuvaları
· Haber gönderen WBF-Türkiye


En çok okunan haber: Tavla Turnuvaları:
2004 Yılı Modern Tavla Şampiyonu Belli Oldu!!!

 
 

 
 
Haber Puanlama

Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 4


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


 
 

 
 
Seçenekler


 Yazdırılabilir Sayfa  Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder

 
 

 
 
Başlangıç
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.
 
 


 
 
Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
 
 


 
 
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.039 Saniye