Hoşgeldiniz: WBF Türkiye
Ara
Ana-Sayfa · Konular · Dosyalar · Hesabiniz · Forum · Top 10
 
 


 
 
WBF 31 Yaşında!

 
 

 
 
EUBGFOrganizasyonumuz, EUBGF'in Türkiye resmi temsilcisidir.
 
 

 
 
Online Aplikasyon
BackgammonAceDünya Yıldızlarıyla
Tavla Oynayın!
 
 

 
 
yedi70İyi Yaş Alma
Platformu
 
 

 
 
Ana Menü

· Ana Sayfa
· Anketler
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Haber Gönder
· Hesabınız
· Konular
· Linkler
· Tavsiye Edin
· Ziyaretçi İstatistiği
 
 

 
 
Şu anda sitede

Şu an sitede, 8 ziyaretçi ve 2 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 
 

 
 
Site İçi Arama 
 

 
 
Bağlan

Nickname

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
 

 
 
Uzman TV

 
 

 
 
Nasıl TV

 
 

 
 
Modern Tavla ve WBF

Modern Tavla Nedir
WBF Nedir
WBF Kuralları
Oyuncu Dekaloğu
WBF-Türkiye Org.
Üye Kayıt Formu
WBF-Türkiye Rozeti
Basında Tavla&WBF
Sizin Yorumlarınız
 
 

 
 
2017 Çarşamba Buluşmaları

 
 

 
 
WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri ve Arşivler

Lig Kuralları
Turnuva Kuralları
BEZMA Sistemi
Ocak-Şubat 2017
Lig Sezonları Arşivi
Hafta İçi Arşivi
Tavla Turu Arşivi
Teorik Tavla Arşivi
Büyük Final Arşivi 
 

 
 
Elit Master 2017

 
 

 
 
Büyük Final 2016

 
 

 
 
Partnerlerimiz

 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye, Ulusal Tavla Turu 2017`nin İkinci Etabı İçin Yeşil Bursa`da...

Yurtiçi aktivitelerine kaldığı yerden devam etmekte olan WBF-Türkiye Organizasyonu`nun ana faaliyet bölgelerinden Bursa`da yılda bir defa düzenlenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun ikinci etabı olan WBF-Türkiye IX. Bursa Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

WBF-Türkiye 2017 Bursa Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibini bulacağı organizasyon, bu yıl yine ilkbahar başlangıcı 18-19 Mart 2017 tarihlerinde, Çekirge Meydanı`nda yer alan, sıcacık ortamı, şehir manzaralı odaları, lüks salonu ve uygun fiyatlarıyla WBF-Türkiye ailesine bir kez daha hizmet vermeye hazırlanan ev sahibimiz Anatolia Hotel`de gerçekleştirilecektir.

18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olan, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kupa” yan aksiyonlarıyla zenginleştirilen ve 2017 yılı itibariyle revize edilen ödüllendirme sistemi ile toplam 10.000TL`yi aşkın değerde armağanın sahiplerini bulacağı şampiyonanın Ana Aktivite ve Geleneksel aksiyonları sınırlı kontenjana sahip olup, bu aksiyonlara WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 18 Mart sabahı Yeşil Bursa`da Anatolia Hotel`in keyifli ortamında, WBF-Türkiye IX. Bursa Tavla Şampiyonası`nda buluşarak bu heyecanlı haftasonunu birlikte geçirmeyi diler.

Turnuva İlanı için tıklayınız.

Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Şehir dışından gelecek katılımcılara önerilen konaklama detayları için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 26.02.2017 Saat: 22:36 (58 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Yeni Bir Macera, 1. Kazan Açık...


Rusya Tavla Federasyonu, RBGF tarafından 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında Kazan, Rusya`da bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olup organizasyon ekibimizin yürütümünü üstleneceği ve tüm detaylarına aşağıdaki bağlantıdan erişebileceğiniz 30.000 USD ilave ödül katkılı 1. Kazan Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası`na iştirak etmeyi düşünecek tavlaseverlerin vize, konaklama ve havaalanı transferleri konusunda destek için wbfturkey@wbfturkey.com adresinden tarafımızla iletişim kurmalarını tavsiye eder, bu yeni tecrübede sizleri de aramızda görmeyi dileriz.


Tüm detaylar için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 26.02.2017 Saat: 22:35 (48 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Büyük Final 2016`da Sona Yaklaşırken...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 2016 yılı faaliyetlerinde elde ettikleri derecelere göre toplam 17 farklı kıstas göz önüne alınarak davet edilen isimlerin Aralık ayından beri WBF-Türkiye 2016 Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanı için kıyasıya mücadele ettikleri ve detaylı yürütüm modeliyle bu yıl yine emsali olmayan dev bir organizasyona dönüşen WBF-Türkiye Büyük Final 2016`da çeyrek finallere ulaşılmıştır.

Bu dev aktivitede yer almaya hak kazanan, 72´si İstanbul, 37`si Antalya, 27`si Ankara, 20`si Kocaeli, 17`si Bodrum, 16`sı Edirne, 14`ü Kuzey Kıbrıs, 12`si Bursa ve 1`i yurtdışı çıkışlı, toplam 216 oyuncudan çeyrek finallere ulaşmayı başaran 8 ismin 6`sı İstanbul, 1`i Ankara ve 1`i Antalya çıkışlıdır.

Şampiyonluğa ulaşan oyuncunun alacağı paha biçilmez ünvan yanında Nisan 2017`de Velden, Avusturya`da gerçekleşecek 2017 Avrupa Modern Tavla Şampiyonası ve Kasım 2017`de Girne, KKTC`de düzenlenecek 5. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası`nda ulaşım, konaklama ve "Masters" kategorisinden katılım masrafları karşılanarak yer almasının sağlanacağı Büyük Final 2016`nın çeyrek finalistlerinin profillerine aşağıda isimlerine tıklayarak erişilebilir.

Büyük Final 2016 Çeyrek Finalistleri: Murat Hazır #1, İstanbul, Cengiz Ergin, Antalya, Cumhur Bektüre #1, İstanbul, Cumhur Bektüre #2, İstanbul, Murat Hazır #2, İstanbul, Selçuk Arit, İstanbul, Tansel Doğan, Ankara, Serkan Koç, İstanbul.

2016 Büyük Final Ana Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

2016 Büyük Final detayları için tıklayınız.

2004-2016 Büyük Final arşivi için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 26.02.2017 Saat: 22:33 (55 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu, Körfez`den Yola Çıktı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca Kocaeli`de yılda bir defa tertiplenen bölge tavla şampiyonalarının 2017 aktivitesi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun açılış etabı olan WBF-Türkiye VII. Kocaeli Bölge Tavla Şampiyonası, 18-19 Şubat 2017 tarihlerinde, toplam 11 noktadan (Kocaeli, İstanbul, Ankara, Adana, Ardahan, Balıkesir, Denizli, Edirne, Sakarya, Bodrum, Marmaris) 106 kişilik katılımla gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. Şampiyona için Kocaeli`nin 5 yıldızlı ilk oteli olan ev sahibimiz Emex Otel`in lüks ortamında bir kez daha buluşan tavlaseverler, iki gün yaklaşık 25 saat boyunca Körfez`in yeni tavla şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan organizasyon, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Hakan Özkale Anısına Danışman Çiftler”, “Ferdi Eryener Anısına Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kupa” yan aksiyonları ile tam 9 ayrı kategoride gerçekleşmiş ve iştirakçilerin tavla keyfiyle dolu bir haftasonu geçirmeleri sağlanmıştır.

Şampiyonanın toplam 61 kişilik katılımla oynanan ana aktivite finalinde, bir önceki yılın "Geleneksel" aktivite finalisti olan İstanbul`dan usta ERHAN DOĞRUSÖZ, oldukça başarılı bir haftasonu geçirerek kariyerinin ilk bölge finalini oynayan Ankara`dan ileri oyuncu Cemalettin Karakütük karşısında bir ara 4/9 geriye düştüğü ilk finali toplam 70 dakika nihayetinde 13/9 kazanarak ardarda 7 galibiyetlik seriyle şampiyonanın zirvesine namağlup ulaşmış ve böylelikle WBF-Türkiye 2017 Kocaeli Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibi olmuştur.

Şampiyonanın toplam 34 kişilik iştirak alan geleneksel tavla finalinde, final masasına namağlup ulaşan iki güçlü isimden mutlu sona ulaşan taraf ise, Ankara`dan Sinan Sütçüoğlu karşısında baştan sona önde götürdüğü mücadeleden toplam 90 dakika nihayetinde 9/4`lük net skorla galip ayrılarak şampiyonluk ünvanını ardarda 6 galibiyetlik seriyle namağlup elde eden Kocaeli`den KUDRET USTAOĞLU olmuştur.

Denize sıfır konumu, lüks iç dekorasyonu, üst düzey lezzetleri ve hizmet kalitesiyle ile bir kez daha beğeni alan ev sahibimiz Emex Otel yanında Arastapark Özsüt, NCity AVM, Can Pişmaniye, Helena Woodart, 869BG, İkiyıldız Kristal, Bodrum Delfi Hotel ve Kıbrıs Merit Park Hotel sponsorluklarında gerçekleşen şampiyonanın dikkat çeken diğer isimleri, bir önceki yıl kazanmış olduğu "Ana" kategoride bu yıl da üçüncü olan İstanbul`dan usta Kemal Okal, "Jackpot" yan aktivitesinde birinciliğe ulaşırken "Geleneksel" aktivitede dördüncülüğü alarak organizasyonu iki derece ile tamamlayan Kocaeli`den Mahmut Kamar ve ardarda iki UTT etabında "Elit Kupa" şampiyonluğuna ulaşan İstanbul`dan ileri uzman Babür Eren yanında 2013 ve 2014 yıllarında birincilik, 2015 yılında ise ikincilikle tamamladıkları "Hakan Özkale Anısına Danışman Çiftler" aktivitesini bu yıl bir kez daha kazanarak erişilmesi güç bir rekora imza atan İstanbul`dan ileri usta Arda Fındıkoğlu ile aynı zamanda elde ettiği "1-Puan" birinciliği ile şampiyonada yıldızlaşan Kocaeli`den uzman Mustafa Aydın ikilisi olurlarken, tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında 2017 yılı itibariyle revize edilen ödüllendirme sistemi ile toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına yakında "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz organizasyonun başarısında, baştan sona tüm aşamalardaki kıymetli katkıları ile en büyük paya sahip olan Kocaeli direktörlerimiz Sn. Güral Bulut ve Sn. Tunç Sökmener ile Elit Kulüp Kocaeli Temsilcisi Sn. Tolga Özkale başta olmak üzere faaliyetimize ilgi gösteren tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


VII. Kocaeli Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun güncel hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 20.02.2017 Saat: 23:05 (70 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2016 Çarşamba Buluşmaları Sonuçlandı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca 2016 yılı boyunca merkez faaliyet noktası İstanbul`da tertiplenmiş olan 15 adet Yakın Takip ve 2016 yılı itibariyle yıllık puanlama statüsü de ilave edilerek revize edilen 20 adet Yıldırım aktivitesinden meydana gelen WBF-Türkiye 2016 Çarşamba Buluşmaları, 21 Ocak 2016 tarihinde oynanan finaller ile başarıyla nihayetlenmiş ve 2016 yılı ortak şampiyonu belli olmuştur.

Yıl içerisinde gerçekleştirilen 20 adet “Yıldırım” buluşmasının hafta birinci ve ikincileri arasında 11 Ocak 2017 tarihinde “Çift Nakavt İsviçre Modeli” yürütümünde uygulanan final tablosunun bir önceki yılın iki finalistini bir kez daha karşı karşıya getiren finalinde, ileri usta Arda Fındıkoğlu karşısında toplam 30 dakika içerisinde 5/2`lik skorla galip gelen ve geçen yılın da şampiyonu olan usta Cumhur Bektüre, böylelikle elde ettiği Yıldırım 2016 Şampiyonluğu ünvanı ile hem koltuğunu korumuş, hem de ortak finale ismini yazdırmıştır.

Yıl içerisinde gerçekleştirilen 15 adet “Yakın Takip” buluşmasının hafta birincileri arasında 18 Ocak 2017 tarihinde uygulanan Tekil Eliminasyon yürütümlü final tablosunun yılın iki başarılı ismini karşı karşıya getiren finalinde de, usta Mahir Kasuto karşısında toplam 65 dakika içerisinde 8/0 ve 7/6`lık skorlarla 2-0 galip gelen usta Cumhur Bektüre, böylelikle Yakın Takip 2016 Şampiyonluğu ünvanının da sahibi olmuştur.

Bu birlikte erişilmesi takdire şayan zaferlerle iki oyunumuzun da yıl birinciliklerini elde eden ve aynı zamanda bir önceki yılın da şampiyonu olan usta CUMHUR BEKTÜRE, böylelikle bir final eşleşmesine de gerek kalmaksızın WBF-Türkiye Çarşamba Buluşmaları Ortak Şampiyonluğu ünvanını, ardarda ikinci kez kazanmayı başarmıştır.

Bektüre, bu dereceleri ile Büyük Final 2016 aktivitesinin ön eleme tablolarında 2 hak elde ederken, kazandığı heybetli şampiyonluk kupası yanında toplam +3300 ödül puanının da sahibi olmuştur.

WBF-Türkiye Organizasyonu şampiyon ismi tebrik eder, önümüzdeki günlerde başlangıç verilecek olan 2017 Çarşamba Buluşmaları`nda tüm katılımcılara başarılar diler.


WBF-Türkiye 2016 Çarşamba Buluşmaları
Yakın Takip & Yıldırım Ortak Şampiyonu
CUMHUR BEKTÜRE

2016 Çarşamba Buluşmaları Final Eşleşme Detayları için tıklayınız.

2016 Çarşamba Buluşmaları Toplu Sonuçları için tıklayınız.

2011-2016 Perşembe Buluşmaları Arşivi için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 22.01.2017 Saat: 02:19 (76 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları 2017 Açılış Faaliyeti Uluslararası İstanbul Açık Başarıyla Tamamlandı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca WBF 2017 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun açılış etabı olarak tertiplenen WBF-Türkiye 2017 Uluslararası İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası, 13-15 Ocak 2017 tarihlerinde, toplam 15 ülkeden (Azerbaycan, Danimarka, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Japonya, KKTC, Lübnan, Malta, Rusya, Türkiye, Ukrayna, Yunanistan) 122 kişilik katılımla, üç gün yaklaşık toplam 34 saatlik süreç sonucunda başarıyla tamamlanmıştır.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan ve bir kez daha yurdun çeşitli noktalarından WBF-Türkiye dostları ile dünya oyuncularını buluşturan şampiyonanın birbirinden zorlu 6 tur sonucunda varılan ve izleyicilerin dev ekrandan takip ettiği 150 dakikalık ana kademe finalinde, Türkiye`nin şampiyonadaki en başarılı ismi İstanbul`dan uzman Alaattin Özaltun karşısında bir ara 6/9 geriye düştüğü mücadeleyi toplam 15 el nihayetinde 18/12`lik skorla galip tamamlayan Ukrayna`dan ileri oyuncu ANDRII NESTEROV, şampiyonanın zirvesine namağlup yerleşerek tüm katılımcıların hayallerini süsleyen WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Şampiyonluğu ünvanına ulaşmış, böylelikle 2017 MERİT Açık ve 2017 yılı içerisinde kendi seçeceği diğer bir WBF organizasyonunda bedelsiz ulaşım ve konaklama ile aynı organizasyonların ana aktivitelerine “Master” seviyesinden katılım haklarının da sahibi olmuştur.

İkiyıldız Kristal, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Backgammon.TV ve ev sahibi Armada Hotel sponsorluklarında gerçekleşen, WBF`nin uluslararası yürütümünün birebir uygulanmasıyla Ana, Teselli ve Son Şans kademelerinden oluşan tek kategori Ana Aktivite yanında “İstanbul 2017 Danışman Çiftler”, “Richard Lukas Anısına Isınma”, “869BG Yıldırım”, “1-Puan”, 16 yıllık organizasyon tarihimizin tam 28 turda tamamlanan en uzun süreli “Havuz”`u, “Tavla İçin Tavla”, partnerlerimizden Backgammon.TV (Japonya) sponsorluğunda gerçekleştirilerek faaliyete renk katan "BGTV Uzmanlık Testi", "Bayanlar Özel" ve organizasyonun kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine yönelik “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 10 kategoriden meydana gelen ve toplam 24bin TL`yi aşkın değerde ödülün sahiplerini bulduğu şampiyonada, Ana Aktivite Son Şans Kademesi ve "Richard Lukas Anısına" Isınma yan aktivitesinde şampiyonluğa ulaşan Kocaeli`den ileri oyuncu Orhun Hekimci ile iki yan aktivite ikinciliği (869BG Yıldırım & BGTV Uzmanlık Testi) elde eden İran`dan ileri oyuncu Jalil Khalili ekstra alkış alırlarken, tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında birbirinden kıymetli çeşitli armağanlarla ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 15 farklı ülkeden gelen dünya ustalarını İstanbul`da buluşturduğu ve bir kez daha tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlandığı gözlemlenen şampiyonada yer alan tüm iştirakçilere, organizasyona ekstra renk katan final sunumları için Sn. Sabri Büyüksoy ve yanısıra Uzmanlık Testi aşamasına da katkı veren Sn. Cüneyt Argun Genç`e, faaliyetin başarısındaki katkıları için Armada Hotel işletme sahibi Sn. Kasım Zoto`ya ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerine denk kabul edildiği bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri ilgi ve itimat için tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


2017 İstanbul Açık İlk Dört...

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

Final Müsabakası Videosu için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Şampiyonanın Video Görüntüleri ve Fotoğraf Albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 17.01.2017 Saat: 19:55 (147 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Modern Tavla Ligleri`nde Kasım-Aralık 2016 Sezonu Tamamlandı...

İstanbul, Ankara, Bodrum, Edirne, Antalya, Bursa, Kocaeli ve Kuzey Kıbrıs`ta eş zamanlı yürütülen WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri`nde Kasım-Aralık 2016 Sezonu, 10 Ocak tarihinde oynanan final müsabakalarıyla tamamlanmıştır. Sonuçlar bölgelere göre aşağıdadır:

İSTANBUL:
Toplam 15 yıldız ismin yer aldığı İstanbul Altın Küme`de SELÇUK ARİT sezonu averaj farkıyla zirvede tamamlayarak kariyerinin ilk sezon şampiyonluğuna ulaşırken, toplam 23 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul I. Küme`nin final eşleşmesinde rakibi usta Murat Hazır karşısında birbirinden çekişmeli maçlar nihayetinde 2-1`lik skorla galip gelmeyi başaran ileri uzman İSMAİL BİLGİLİ kariyerine yeni bir küme şampiyonluğu eklemiştir. Toplam 24 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul II. Küme`de mutlu sona ulaşan taraf ise, rakibi usta Emin Şendil karşısında elde ettiği 2-0`lık galibiyetle kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde eden ileri oyuncu HASİP GÜVEN olmuştur.

Kasım-Aralık 2016 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 18 kişilik katılımla oynanan İstanbul ayağının final eşleşmesinde ise aynı zamanda bir önceki sezonun da şampiyonu olan usta LEVENT ERİM, rakibi uzman Hüseyin Çetintaş karşısında ilk finali 11/7, son finali ise 15/9`luk skorlarla kazanmayı başararak ünvanını korumuştur.

ANKARA:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Ankara I. Küme´de aynı zamanda bir önceki sezonun da şampiyonu olan usta TANSEL DOĞAN sezonu yine puan farkıyla lider tamamlayarak zirvedeki yerini korurken, toplam 37 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara II. Küme`nin iki kıdemli oyuncunun mücadelesine sahne olan final eşleşmesinde ise rakibi ileri oyuncu Resul Uygur karşısında 2-0`lık skorla galip gelen uzman GÜVEN OK kariyerine yeni bir küme şampiyonluğu eklemiştir.

BODRUM:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum I. Küme`de usta GEORGE SIMPSON sezonu açık ara puan farkıyla zirvede tamamlayarak güçlü kariyerine yeni bir şampiyonluk eklerken, toplam 20 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum II. Küme`de ise ADNAN KISTAK averaj farkıyla kariyerinin ilk küme şampiyonluğuna ulaşmıştır.

KDZ.EREĞLİ:
Bu bölgemizde Kasım-Aralık 2016 Sezonu oynanmamıştır.

İZMİR:
Bu bölgemizde Kasım-Aralık 2016 Sezonu oynanmamıştır.

EDİRNE:
Bu bölgemizde Kasım-Aralık 2016 Sezonu oynanmamıştır.

ANTALYA:
Toplam 24 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya I. Küme´nin final eşleşmesinde bölgenin yüksek kariyerli isimlerinden usta ÖMER AKGÜL, tecrübeli rakibi Abdullah Kök karşısında 2-0`lık final skoruyla galip gelerek bir kez daha zirveye yerleşirken, toplam 46 katılımcının dört grupta mücadele ettiği Antalya II. Küme`de ise, uzun bir aradan sonra liglere geri dönen ve final eşleşmesinde rakibi Yücel Özkan karşısında 2-0`lık skorla zafere ulaşan ileri uzman METİN BÜYÜK mutlu sona ulaşan isim olmuştur.

Kasım-Aralık 2016 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 32 kişilik katılımla oynanan Antalya ayağının final eşleşmesinde ise uzman BURAK TEMEL, sezonun yıldız ismi Yücel Özkan karşısında ilk finalde 11/6, son finalde ise 16/7`lik net skorlarla galip gelerek şampiyonluğa ulaşmıştır.

BURSA:
Toplam 15 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bursa Küme`de RECEP ŞENGÖNÜL sezonu açık ara puan farkıyla zirvede tamamlayarak henüz bir kaç ay önce başladığı kariyerinin ilk sezon şampiyonluğunu elde etmiştir.

KOCAELİ:
Toplam 12 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Kocaeli I. Küme`de usta TOLGA ÖZKALE sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak sezon şampiyonluklarına bir yenisini eklerken, toplam 10 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Kocaeli II. Küme`de ise sezonu puan farkıyla lider bitiren usta GÜRAL BULUT mutlu sona ulaşan isim olmuştur.

KUZEY KIBRIS:
Toplam 18 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Kuzey Kıbrıs I. Küme`de sezonu puan farkıyla lider tamamlayan ZİHNİ ALTUNÇ şampiyonluk koltuğunun yeni sahibi olurken, toplam 19 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Kuzey Kıbrıs II. Küme´de ise zafere ulaşan taraf, final eşleşmesinde rakibi Ahmet Karahasan karşısında 2-1`lik final skoruyla galip gelmeyi başaran AHMET ALTUNÇ olmuştur.

Kasım-Aralık 2016 Sezonu Detayları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Ustalık Puanı Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Lig Kuralları için tıklayınız.

Karma Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Geçmiş Sezon Arşivleri için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 11.01.2017 Saat: 15:27 (115 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye 2016 Ulusal Tavla Turu Sonuçlandı...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca 2016 yılı boyunca tertiplenen tüm bölge şampiyonalarından meydana gelen 2016 Ulusal Tavla Turu faaliyeti geçtiğimiz haftasonu oynanan XXVIII. İstanbul Bölge Şampiyonası ile başarıyla tamamlanmış ve bu yıl yine kıyasıya bir mücadeleye sahne olan şampiyonluk yarışında ünvan sahibini bulmuştur.

Yıl içerisinde gerçekleştirilen toplam 8 etabın (Kocaeli, Ankara, Kdz.Ereğli, Antalya, Bodrum, Edirne, Bursa, İstanbul) tamamına iştirak ederek elde ettiği çeşitli dereceler vesilesiyle topladığı katılım ve performans puanlarının ardarda eklenmesiyle, bu etaplarda yer alan toplam 353 münferit iştirakçi arasında toplam 305 tur puanına ulaşan İstanbul`dan usta CUMHUR BEKTÜRE, WBF-Türkiye 2016 Ulusal Tavla Turu`nu birincilikle tamamlamıştır. Böylelikle WBF-Türkiye 2016 Ulusal Tavla Turu Şampiyonluğu ünvanının sahibi olan ve aynı dereceyi 2012 yılında da elde etmiş olan Bektüre, ikinci kez kazandığı bu zafer sonucu ismine hazırlanan heybetli şampiyonluk kupası yanında +1500 ödül puanı ile ödüllendirilmekle birlikte Büyük Final 2016 aktivitesine doğrudan katılmaya da hak kazanmıştır.

Bu yıl, özellikle ilk iki arasındaki yarışın son etaba kadar sürdüğü turu, 2016`nın diğer başarılı isimleri İstanbul`dan uzman Hüseyin Çetintaş 277 puanla ikinci, İstanbul`dan usta Kemal Okal 246 puanla üçüncü ve yine İstanbul`dan ileri usta Abdullah Sorgüven de 244 puanla dördüncü tamamlamışlardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu şampiyon ismi tebrik eder, yeni model ve etaplarla zenginleştirilecek 2017 Turu`nda tüm katılımcılara başarılar diler.


WBF-Türkiye 2016 Ulusal Tavla Turu Şampiyonu
CUMHUR BEKTÜRE

2016 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun nihai hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 29.12.2016 Saat: 07:10 (71 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları 2016`nın Son Bölge Şampiyonu İstanbul`da Belirlendi...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca İstanbul`da yılda iki defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2016 güz dönemi aktivitesi ve 2016 Ulusal Tavla Turu`nun sekizinci ve son etabı olan WBF-Türkiye XXVIII. İstanbul Tavla Şampiyonası, 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde, 13 farklı noktadan (İstanbul, Edirne, Kocaeli, Ankara, Adana, Antalya, Bodrum, Denizli, İzmir, Ardahan, Sakarya, KKTC, Yunanistan) toplam 205 kişilik rekor katılım hacmiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. İnternet üzerinden baştan sona canlı yayınlanan şampiyona için bir kez daha ev sahibimiz Armada Hotel`de buluşan tavlaseverler, iki gün sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar çeşitli kategorilerde yaklaşık toplam 27 saat boyunca İstanbul`un yeni bölge şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Şampiyonanın toplam 123 kişi ile ortalamanın hayli üzerinde iştirak alan ana aktivitesinin İstanbul`dan iki başarılı ismi karşı karşıya getiren finalinde, aynı zamanda bir önceki yılın da ana aktivite finalisti olan usta MEHMET ALİ AKPOLAT, bölgenin genç yıldızlarından uzman Umur Aras karşısında bir ara 6/9 geriye düştüğü ilk final müsabakasını toplam 100 dakika nihayetinde DMP`de 11/9`luk skorla kazanarak ardarda 8 maçlık seriyle namağlup zafere ulaşmış ve bir önceki yıl elinden kaçırdığı paha biçilmez WBF-Türkiye İstanbul Bölge Şampiyonluğu ünvanının bu kez sahibi olmayı başarmıştır.

Şampiyonanın toplam 68 kişilik yüksek iştirakle oynanan ve kaliteli oyunculukları yanında nezaketleriyle de ayrıca dikkat çeken iki ismin karşılaştığı geleneksel tavla finalinde ise İstanbul`dan ileri oyuncu DİNÇER GÜNEŞ, Kocaeli`den Kudret Ustaoğlu karşısında baştan sona önde götürdüğü 75 dakikalık mücadele sonucunda 9/3`lük açık ara skorla galip gelerek, böylelikle ardarda 6 maçlık namağlup seriyle kariyerinin ilk geleneksel aktivite şampiyonluğunu elde etmiştir.

İkiyıldız Kristal, Helena Tavla, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Bodrum Delfi Hotel ve ev sahibimiz Armada Hotel sponsorluklarında düzenlenen, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2016 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kupa” yan aksiyonları ile tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyonanın alkış alan diğer isimleri, "Havuz" yan aktivitesinde şampiyonluğa ulaşırken "Danışman Çiftler" yan aktivitesinde oynadığı finali ise kılpayı farkla yitiren Ankara`dan Berkan Kalender, "Geleneksel" kategoride üçüncü olurken "Elit Kupa" yan aktivitesinde şampiyonluğu elde eden İstanbul`dan ileri uzman Babür Eren ve son derece başarılı bir yılın ardından turun bu son etabında da "Jackpot" yan aktivitesinde şampiyon olarak yine kürsüdeki yerini alıp, böylelikle 2016 Ulusal Tavla Turu`nun da açık ara şampiyonluğuna erişerek kariyerinin ikinci UTT şampiyonluğunu elde eden İstanbul`dan usta Cumhur Bektüre olurlarken, tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 7000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonada yer alan tüm tavlasever dostlarımıza organizasyonumuza gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


XXVIII. İstanbul Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

2016 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun nihai hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 28.12.2016 Saat: 15:33 (113 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları MERİT-WBF İşbirliğinin Yeni Ortak Başarısı, 1. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix..

2013 yılından beri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti`nde dev projelere birlikte imza attığımız ve geçtiğimiz yıl itibariyle Balkan ülkelerinde de faaliyete geçen oteller zinciri MERİT ile Dünya Tavla Federasyonu, WBF merkez organizasyonumuzun işbirliğinde, bu yıl WBF 2016 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun sekizinci ve son etabı olarak ilk kez tertiplenen, çok kısıtlı bir sürede yine 100% misafir memnuniyeti hedeflenerek hiçbir detay atlanmamaya çalışılarak ilerleyen planlama evresi ardından hayata geçirilen yeni ortak proje 1. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası, 14-18 Aralık 2016 tarihlerinde, Hırvatistan`ın Adriyatik kıyısındaki büyülü kenti Dubrovnik`te, denize sıfır konumu yanında yüksek hizmet kalitesi ile beğeni alan Rixos Libertas Hotel`de gerçekleştirilmiş ve büyük başarıyla tamamlanmıştır.

Bu yıl ilk kez düzenleniyor olmasına rağmen, gerek MERİT-WBF partnerliğinin saygın geçmişi, gerek organizasyonumuzun güvenilirliği, gerekse yüksek ödül miktarının cezbettiği, toplam 28 ülkeden (ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Ermenistan, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, İngiltere, İsrail, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, KKTC, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Romanya, Rusya, Slovenya, Türkiye) 101 oyuncunun katılımıyla dünya yıldızlarının buluştuğu proje, Çift Eliminasyon modeli Ana Kademe ve Son Şans yürütümlerinden oluşan iki kategori (Masters&Intermediates) Ana Aktivite yanında, "Dubrovnik 2016 Danışman Çiftler”, "500€ Super Jackpot", "869BG Isınma", "Mochy`nin Testi", "Yıldırım", “1-Puan”, "Bayanlar Turnuvası" ve çeşitli mini “Jackpot” yan aktiviteleriyle henüz ilk yılında toplam 88bin Euro`yu aşkın değerde ödül havuzuna ulaşırken, faaliyete destek veren Hırvatistan Modern Tavla Federasyonu`nun 2016 yılı ulusal tavla turu finallerinin şampiyona bünyesinde oynanması organizasyona ayrıca renk katmış, internet üzerinden ardarda yayınlanan canlı müsabakalar ile de dünya tavla camiasının kalbi hafta boyunca Dubrovnik`te atmıştır. Yanısıra, etkinlik süresince olumlu hava koşullarının da katkısıyla kent merkezini ziyaret etme şansı bulan misafirlerimiz, bu yeni lokasyonumuza hayran kaldıklarını tekrar tekrar dile getirmişlerdir.

Birbirinden güçlü 73 oyuncunun yer aldığı Masters Kategorisi`nin iki dünya devini karşı karşıya getiren ana kademe finalinde, Danimarka`nın meşhur yıldızı STEEN GROENBECH, Galipler Grubu yarı finalinde de mağlup ettiği, dünyanın 1 numaralı devi Japonya`dan Masayuki "Mochy" Mochizuki karşısında ilk finalde 18-11`lik net skorla zirveye ulaşmış ve ardarda 7 maçlık galibiyet serisiyle namağlup şampiyonluk koltuğuna yerleşmiştir.

Şampiyonada yer alan 9 kişilik Türk oyuncu grubu da çeşitli kategorilerde mücadele etmiş, Masters kategorisi ana kademede ödülün kapısından kılpayı dönen uluslararası usta Sabri Büyüksoy`un "869BG Isınma" yan aktivitesinde elde ettiği şampiyonluk yanında Burak Çulhacı-Sabri Büyüksoy ikilisinin "Dubrovnik 2016 Danışman Çiftler" kategorisinde oynadıkları yarı final bizleri gururlandırmıştır.

Modern Tavla ile dopdolu 5 gün nihayetinde renkli bir ödül töreni ile tamamlanan ve tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlandığı görülen organizasyona katılarak, 1. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix`nin henüz ilk yılında dünya tavla organizasyonları arasında yerini almasına vesile olan tüm iştirakçilere, ülkelerinde şampiyonanın lansmanına gönüllü yoğun destek veren dostlarımız Leonardo Jerkovic&Mislav Kovacic (Hırvatistan) ile Alma Pasic (Bosna Hersek)`e, misafirlerimize en üst kalitede hizmet verebilmek amacıyla bir kez daha tüm imkanlarını seferber eden MERİT üst yönetimi ile temsilcimiz Arda Fındıkoğlu liderliğindeki organizasyon ekibimize dahil olarak başarının inşa edilmesinde kilit rol oynayan Merit International personeline ve organizasyonumuzun dünyanın en saygın yürütümlerinin başında görüldüğü bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkese derin şükranlarımızı sunar, faaliyetimize gösterdikleri ilgi ve itimat için tüm tavlasever dostlarımıza teşekkür ederiz.


*** 1. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix Onur Tablosu ***

Turnuva sonuçları ve eşleşme tabloları için tıklayınız.

Şampiyonadan enstantaneler için tıklayınız.

Şampiyonadan maç kayıtları için tıklayınız.

Şampiyona albümü için tıklayınız.

Şampiyonaya dair "Bakışlar" albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 23.12.2016 Saat: 22:35 (150 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

Tavlaseverlerin Ayrıcalıklı Birlikteliği

 
 
Richard Lukas Anısına

 
 

 
 
2017 Faaliyet Takvimleri

2017 WBF-Türkiye
2017 Uluslararası


 
 

 
 
Ödüller & Ödül Puanı Kataloğu

 
 

 
 
Anket

WBF-Türkiye`nin aşağıdaki yerli faaliyetlerinden hangisini favoriniz olarak değerlendirirsiniz?

İstanbul Bölge
Ankara Bölge
Bodrum Açık
Kdz. Ereğli Bölge
Bursa Bölge
Antalya Açık
Kocaeli Bölge
Edirne Bölge
Akdeniz Açık
İstanbul Açık
Sezonluk Modern Tavla Ligleri + Karma Turnuvalar
Büyük Final AktivitesiSonuçlar
Anketler

Toplam Oy: 1715
Yorum: 0
 
 

 
 
Back-Gammon.TV

 
 

 
 
WBF-Türkiye İstatistikleri

2017 Tavla Turu
UP Genel Sıralama
MT Genel Sıralama
GT Genel Sıralama
Turnuva Rekorları
Dünya Şampiyonları
 
 

 
 
Etkinlikler

2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
2016 Kapadokya
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
X. Milano Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
IBC 2013
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII.Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Albüm

2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
Kapadokya 2016
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015-2
Saraybosna 2015-1
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012 Seçmeleri
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
Pray For Turkey
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011 Seçmeleri
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII. Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
2004 İsveç Açık
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
Kutlama Toplantısı
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Organizasyon


 
 


 
 
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.048 Saniye