Hoşgeldiniz: WBF Türkiye
Ara
Ana-Sayfa · Konular · Dosyalar · Hesabiniz · Forum · Top 10
 
 


 
 
WBF 31 Yaşında!

 
 

 
 
EUBGFOrganizasyonumuz, EUBGF'in Türkiye resmi temsilcisidir.
 
 

 
 
Online Aplikasyon
BackgammonAceDünya Yıldızlarıyla
Tavla Oynayın!
 
 

 
 
Ana Menü

· Ana Sayfa
· Anketler
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Haber Gönder
· Hesabınız
· Konular
· Linkler
· Tavsiye Edin
· Ziyaretçi İstatistiği
 
 

 
 
Şu anda sitede

Şu an sitede, 32 ziyaretçi ve 1 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 
 

 
 
Site İçi Arama 
 

 
 
Bağlan

Nickname

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.
 
 

 
 
Uzman TV

 
 

 
 
Nasıl TV

 
 

 
 
Modern Tavla ve WBF

Modern Tavla Nedir
WBF Nedir
WBF Kuralları
Oyuncu Dekaloğu
WBF-Türkiye Org.
Üye Kayıt Formu
WBF-Türkiye Rozeti
Basında Tavla&WBF
Sizin Yorumlarınız
 
 

 
 
2017 Çarşamba Buluşmaları

 
 

 
 
WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri ve Arşivler

Lig Kuralları
Turnuva Kuralları
BEZMA Sistemi
Yaz 2017
Lig Sezonları Arşivi
Hafta İçi Arşivi
Tavla Turu Arşivi
Teorik Tavla Arşivi
Büyük Final Arşivi 
 

 
 
Elit Master 2017

 
 

 
 
Partnerlerimiz

 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF-Türkiye, Güney Sahilinin Yeni Tavla Şampiyonunu Antalya`da Arıyor...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun ana faaliyet bölgelerinden Antalya`da yılda bir defa tertiplenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun yedinci etabı olan WBF-Türkiye VIII. Antalya Açık Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

WBF-Türkiye 2017 Antalya Bölge Tavla Şampiyonluğu ünvanı ile toplam 10.000TL`yi aşkın değerde armağanların sahibini bulacağı organizasyon, 20-21-22 Ekim 2017 tarihlerinde, Antalya Lara-Kundu bölgesindeki yeni ev sahibimiz Grand Park Lara Hotel`de gerçekleştirilecektir.

18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olan şampiyona, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon stili “Ana Aktivite” yanında “Geleneksel”, “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonlarıyla tam 8 yan kategori ile zenginleştirilecek olup, sınırlı kontenjana sahip ana aktiviteye WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 20 Ekim sabahı en güzel mevsiminde Antalya`da, Grand Park Lara Hotel`in lüks ortamında, WBF-Türkiye VIII. Antalya Açık Tavla Şampiyonası`nda buluşarak güneş, deniz ve tavlaya doyacağımız bu heyecanlı haftasonunu birlikte geçirmeyi diler.

Turnuva İlanı için tıklayınız.

Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Şehir dışından gelecek katılımcılara önerilen konaklama detayları için tıklayınız.

Konaklama yapmayacak katılımcılara yönelik özel fiyatlandırma detayları için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 21.09.2017 Saat: 02:33 (29 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Ege Sahilinin Yeni Şampiyonları Bodrum`da Belli Oldu...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca Bodrum`da yılda bir defa tertiplenen bölge tavla şampiyonalarının 2017 aktivitesi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun altıncı etabı olan WBF-Türkiye XII. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası, 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır.

Toplam 14 farklı noktadan (Bodrum, İstanbul, Antalya, Ankara, Kocaeli, İzmir, Bursa, Denizli, Balıkesir, Kdz.Ereğli, Almanya, Azerbaycan, Fransa, Gürcistan) 143 kişilik yüksek katılım hacmine ulaşan ve üç gün yaklaşık toplam 40 saat boyunca WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Bedri Koraman Anısına Geleneksel”, “Alp Eyyüpoğlu Anısına Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyona, iştirakçilerin bir kez daha tavlaya doyduğu bir festival havasında gerçekleşmiştir.

Şampiyonanın toplam 104 kişilik iştirak alan ana aktivitesinin camiamızın iki yüksek kariyerli yıldızını karşı karşıya getiren finalinde, Galipler Grubu finalinde de üstünlük sağladığı İstanbul`dan usta Mehmet Güven karşısında bir ara 1/9 geriye düştüğü ve nihayetinde DMP`ye giden 130 dakikalık nefes kesici ilk finali 13/12 kazanmayı başaran Bodrum`dan usta ZAFER TAŞ, böylelikle ardarda 8 galibiyetlik namağlup seriyle şampiyonanın zirvesine yerleşmiş ve zengin ünvan koleksiyonuna WBF-Türkiye 2017 Bodrum Bölge Şampiyonluğu ünvanını da eklemiştir. Aynı zamanda "Havuz" yan aktivitesini de üçüncü tamamlayan Taş, takdire şayan bir başarıyla şampiyonanın mutlak yıldızı olmuştur.

Şampiyonanın toplam 28 kişilik iştirak alan ve bir önceki yıl yitirdiğimiz merhum Bedri Koraman`ın aziz hatırasına ithaf edilen geleneksel tavla aktivitesinin finalinde ise 83 yıllık hayat tecrübesiyle Bodrum bölgemizin en renkli simalarından biri olan uzman ALAETTİN ŞEN, Denizli`den ileri oyuncu Adnan Çam karşısında baştan sona önde götürdüğü 65 dakikalık mücadeleyi 9/3`lük açık ara skorla kazanarak mutlu sona ulaşan taraf olmuştur.

Organizasyona ev sahipliği yapan Delfi Hotel yanında Merit Park Hotel, İkiyıldız Kristal, Yenigün Tavla, Helena Tavla, 869BG ve Bodrum Kent TV ana sponsorluklarında gerçekleşen şampiyonanın dikkat çeken diğer isimleri, "Bedri Koraman Anısına Geleneksel" kategorisinde aldığı üçüncülük yanında "Alp Eyyüpoğlu Anısına Danışman Çiftler" ve "Havuz" yan aktivitelerinde de final oynayarak organizasyonu üç derece ile tamamlayan İstanbul`dan usta Gültekin Uygur ile "Ana Aktivite"`yi üçüncü tamamlarken "1-Puan" yan aktivitesinde de şampiyonluğa ulaşan Ankara`dan uzman Zafer Önder olurlarken, tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına yakında "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonada yer alan tüm tavlasever dostlarımıza organizasyonumuza gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


XII. Bodrum Açık Modern & Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Şampiyonadan Maç Kayıtları için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun güncel hali için tıklayınız. (YAKINDA)

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız. (YAKINDA)

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız. (YAKINDA)

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 19.09.2017 Saat: 15:27 (68 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Kocaeli 41 BURDA AVM`de Ödüller Sahiplerini Buldu...

Kocaeli`de "Hayata Bir de Burda`n Bak" sloganıyla 2016`da faaliyete geçen ve özellikle şehre getirdiği etkinliklerle fark yaratan alışveriş merkezi 41 BURDA AVM ile WBF-Türkiye ortak organizasyonunda ikinci kez tertiplenen 41 Burda 2017 Ödüllü Tavla Turnuvası, 09-10 Eylül 2017 tarihlerinde, Kocaeli camiamız mensuplarının da aralarında bulunduğu toplam 55 kişilik katılımla gerçekleşmiş ve 2 gün toplam 8,5 saatlik bir süreçte başarıyla tamamlanmıştır.

18 yaşını doldurmuş olan tüm tavlaseverlere açık olacak şekilde planlanan, Tekil Eliminasyon stili yürütümde ilerleyen ve nihayetinde ilk 3 dereceyi WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi oyuncularının paylaştığı turnuvanın toplam 90 dakikalık final eşleşmesinde, yüksek kariyerli rakibi Güral Bulut karşısında baştan sona önde götürdüğü mücadeleyi 9/6`lık net skorla kazanmayı başaran SALİH YAZLALI, böylelikle ardarda 6 maçlık galibiyet serisiyle namağlup şampiyonluğa ulaşmıştır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, bir kez daha tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlanan ve 2018 yılında tekrarlanmasına karar verilen turnuvanın organizasyonunda başta 41 Burda AVM yönetimi olmak üzere pay sahibi tüm kurumlara, Elit Tavla Spor Kulübü Derneği ile WBF-Türkiye Kocaeli oyuncu grubuna ve katılımlarıyla turnuvaya renk katan tüm iştirakçilere içten teşekkürlerini sunar.


41 Burda 2017 İlk Üç...

Turnuva Sonuçları için tıklayınız.

Turnuva Albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 11.09.2017 Saat: 05:37 (65 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Karadeniz Ereğli`nin 2017 Bölge Şampiyonu Belirlendi...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca Karadeniz Ereğli`de yılda bir defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2017 aktivitesi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun beşinci etabı olan WBF-Türkiye XI. Kdz. Ereğli Tavla Şampiyonası, 26-27 Ağustos 2017 tarihlerinde, ev sahibi Kdz. Ereğli yanında çoğunlukla Ankara, İstanbul ve Kocaeli`den gelen 3 büyük gruba diğer bölgelerden WBF-Türkiye dostlarının da dahil olmasıyla toplam 7 noktadan (Ankara, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Kdz. Ereğli, KKTC) 108 kişilik yüksek katılım hacmiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır.

2012 yılında ilk dört tur etabı sonucunda liderken geldiği bu şampiyona esnasında aniden yitirdiğimiz, Türk tavla camiasının en kıymetli isimlerinden merhum Richard Lukas`ın değerli hatırasına ithaf edilen şampiyona için bu yıl bir kez daha Kdz. Ereğli`deki ev sahibimiz Keleşler Park Otel`de buluşan tavlaseverler, iki gün yaklaşık 24 saat boyunca bölgenin yeni şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Baştan sona internetten canlı yayınlanan şampiyonanın toplam 67 kişilik iştirak alan ana aktivite modern tavla finalinde, 2010 yılında da kazanmış olduğu şampiyonluk ünvanını ikinci kez elde etmeye çok yaklaşan ve Galipler Grubu finalinde mağlup olduğu İstanbul`dan usta Sedat Sorgüven karşısında baştan sona başabaş bir mücadeleye sahne olan 80 dakikalık ilk finali 19/9, 45 dakikada nihayetlenen son finali ise 12/3 kazanmayı başaran Balıkesir`den MURAT ELVER zirveye ulaşmış ve böylelikle WBF-Türkiye 2017 Kdz. Ereğli Bölge Şampiyonluğu ünvanının sahibi olmuştur. Modern Tavla kariyerine iki yıl önce bu şampiyonada başlamış olup, aramızda geçirdiği zaman içerisinde sportmenliği ve uyumlu kimliğiyle özellikle öne çıkan Elver`in, kariyerinin ilk ana aktivite finalini yine bu bölgede oynayarak elde ettiği bu anlamlı şampiyonluk dakikalarca alkışlanmıştır.

Şampiyonanın toplam 38 kişilik iştirak alan geleneksel tavla kategorisinin Kocaeli camiamızın iki saygın ismini karşı karşıya getiren 95 dakikalık finalinde ise, bu kategorinin bir önceki UTT-2017 etabı İstanbul`da da şampiyonu olan usta GÜRAL BULUT, aynı organizasyonda geçtiğimiz yılın ana aktivite finalisti olan rakibi ileri oyuncu Kudret Ustaoğlu karşısında baştan sona önde götürdüğü eşleşmeden 9/5`lik net skorla galip ayrılarak ardarda ikinci kez mutlu sona ulaşmış ve koltuğunu korumayı başarmıştır.

Lüks iç dekorasyonu ve üst düzey lezzetleri yanında faaliyet boyunca verilen güleryüzlü hizmet ile bir kez daha memnuniyet bildirilen ev sahibimiz Keleşler Park Otel yanında İkiyıldız Kristal, Helena Tavla, Yenigün Tavla, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel ve Bodrum Delfi Hotel sponsorluklarında düzenlenen şampiyona, "Richard Lukas Anısına Danışman Çiftler", "Havuz", “Ekstra Kazanç”, "Jackpot", "1-Puan", "Bayanlar Özel" ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile zenginleştirilerek tam 9 ayrı kategoride oynanmıştır.

Şampiyonanın dikkat çeken diğer isimleri, elde ettiği ana aktivite dördüncülüğü yanında "Richard Lukas Anısına Danışman Çiftler" yan aktivitesinde şampiyonluğa ulaşan İstanbul`dan ileri usta Seda Koç ve bir önceki yıl final oynadığı "1-Puan" yan aktivitesini bu yıl kazanmayı başaran Ankara`dan usta Yaşar Gözel olurlarken, tüm dereceye girenler, ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonanın başarısında, ön hazırlık aşamalarındaki kıymetli katkıları ile ciddi paya sahip olan Sn. Adnan Özben ve Sn. Uğur Duru`ya, ev sahibimiz Keleşler Park Otel`in tüm personeline ve organizasyonda yer alan tavlasever dostlarımıza ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz.


XI. Kdz. Ereğli Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları için tıklayınız.

Şampiyonadan Maç Kayıtları ve Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun güncel hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 29.08.2017 Saat: 18:32 (110 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Yılın En Prestijli Organizasyonu, 2017 Dünya Şampiyonası Tamamlandı...

Tavla dünyasının günümüzdeki en prestijli etkinliği olan ve IPATT Group organizasyonunda bu yıl 42. kez tertiplenen Dünya Modern Tavla Şampiyonası, 29 Temmuz-06 Ağustos 2017 tarihlerinde Monako, Monte Karlo`da yaklaşık 40 ülkeden toplam 270 oyuncunun iştirakiyle gerçekleşmiştir.

Şampiyonanın, ana direktörlük görevini bu yıl üçüncü kez üstlenen organizasyon liderimiz Arda Fındıkoğlu ve ekibinin yönetiminde bir kez daha yürütümsel anlamda yüksek başarıyla tamamlanmış oluşu, dünya tavla camiasının önde giden ülkeleri arasında Türkiye`nin yerini perçinleyerek hepimizi bir kez daha gururlandırmıştır.

Tam 15 ayrı kategoriden oluşan dev organizasyonun Çift Eliminasyon modelinde yürütülen ana kategorisinde, Galipler Grubu`nun son maçında da karşılaşmış olduğu dünya yıldızı rakibi Bulgar/Amerikan Petko Kostadinov karşısında çıktığı finali 19/9`luk açık ara skorla kazanmayı başaran Fransız DIDIER ASSARAF, böylelikle ardarda 8 maçlık namağlup seriyle, tüm tavlaseverlerin hayallerini süsleyen Dünya Tavla Şampiyonluğu ünvanının yeni sahibi olmuştur.

Şampiyonada yer alan Türk oyuncu grubu da birbirinden başarılı müsabakalar çıkarmış, İstanbul`dan uzman Ömer Mert Gülaçtı`nın ana kategoride aralarında Norveçli Snarheim, Japon Kageyama, Hırvat Kovacic ve İtalyan Castellano gibi dünyanın sayılı isimlerinin de yer aldığı çok zorlu bir yoldan geçerek 4/5 Dilimi`ne kadar ilerlemesi yanında 2012 yılı dünya şampiyonumuz Nevzat Doğan`ın da yine ana kategoride finalin bir adım gerisinde aldığı üçüncülük, ülkemizin adını kürsüye taşıyan takdire şayan dereceler olarak kayda geçmiştir.

07 Ağustos 2017 itibariyle yurda dönen Türk oyuncu grubunun tüm bireyleri ile organizasyonun bir kez daha üstün başarıyla tamamlanmasını sağlayan Fındıkoğlu ve ekibini WBF-Türkiye ailesi adına en içten duygularla tebrik ederiz.


2017 Dünya Modern Tavla Şampiyonu DIDIER ASSARAF & Şampiyona Onur Tablosu

Turnuva sonuçları için tıklayınız.

Assaraf`ın şampiyon olduktan sonraki ilk anlarına dair video kaydı için tıklayınız.

Turnuva albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 10.08.2017 Saat: 05:41 (139 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Modern Tavla Ligleri`nde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu Tamamlandı...

İstanbul, Ankara, Bodrum, Edirne, Antalya, Bursa ve Kocaeli`de eş zamanlı yürütülen WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri`nde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu, 15 Temmuz tarihinde oynanan final müsabakalarıyla tamamlanmıştır. Sonuçlar bölgelere göre aşağıdadır:

İSTANBUL:
Toplam 14 yıldız ismin yer aldığı İstanbul Altın Küme`de uzman K. ZAFER AKBIYIK sezonu ikili averaj farkıyla zirvede tamamlayarak bir sezon arayla şampiyonluk koltuğunu yeniden devralırken, toplam 23 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul I. Küme`nin iki genç yıldızı karşı karşıya getiren final eşleşmesinde güçlü rakibi ileri usta Serkan Koç karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran uzman UMUR ARAS kariyerine yeni bir küme şampiyonluğu eklemiştir. Toplam 22 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul II. Küme`de mutlu sona ulaşan taraf ise, sezon finalindeki rakibi ileri usta Mehmet Ali Akpolat karşısında elde ettiği 2-0`lık galibiyetle kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde eden YILMAZ HASOĞLU olmuştur.

Mayıs-Haziran 2017 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 23 kişilik katılımla oynanan İstanbul ayağının final eşleşmesinde ise ileri usta MAHİR KASUTO, özellikle son dönemin dikkat çeken ismi ileri usta Levent Erim karşısında ilk finali 7/13 yitirse de, son finali 17/10`luk net skorla kazanmayı başararak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ANKARA:
Toplam 22 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara I. Küme´nin final eşleşmesinde ileri oyuncu FUAT GÜMÜŞLÜOL, rakibi Mehmet Çaybaşı karşısında 2-0`lık skorla galip gelerek sezon şampiyonluğuna ulaşırken, toplam 21 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara II. Küme`nin özellikle son maçı büyük çekişmeyle geçen final eşleşmesinde ise rakibi Recep Kürşat Palamutoğlu karşısında 2-1`lik skorla galip gelen uzman FARUK ÖZER mutlu sona ulaşan taraf olmuştur.

BODRUM:
Toplam 13 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum I. Küme`de ileri usta ERKAN VARLI sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunun sahibi olurken, toplam 15 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum II. Küme`de ise ASLAN KESEPARA averaj farkıyla küme şampiyonluğuna ulaşan isim olmuştur.

KDZ.EREĞLİ:
Bu bölgemizde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu oynanmamıştır.

İZMİR:
Bu bölgemizde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu oynanmamıştır.

EDİRNE:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Edirne Küme`de sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayan FATİH MULA şampiyonluk ünvanına ulaşmayı başarmıştır.

ANTALYA:
Toplam 18 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Antalya I. Küme`de ileri uzman METİN BÜYÜK sezonu üçlü averaj farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluğa ulaşırken, toplam 30 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya II. Küme`nin final eşleşmesinde gülen taraf ise, rakibi İsmail Yılmaz karşısında 2-0`lık skorla galip gelerek liglerdeki daha ilk sezonunda küme şampiyonluğuna ulaşma başarısını gösteren HAKAN TAKAN olmuştur.

BURSA:
Toplam 19 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bursa Küme`de bölgenin yüksek kariyerli isimlerinden ileri uzman ECE TAMER sezonu açık puan farkıyla zirvede tamamlayarak uzun zaman sonra şampiyonluk koltuğunun yeniden sahibi olmuştur.

KOCAELİ:
Toplam 27 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Kocaeli Küme`nin final eşleşmesinde rakibi Ümit Torun karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran ileri usta GÜRAL BULUT, bir önceki sezon finalde yitirdiği ünvanı bu kez kaptırmayarak güçlü kariyerine yeni bir sezon şampiyonluğu eklemiştir.

KUZEY KIBRIS:
Bu bölgemizde Mayıs-Haziran 2017 Sezonu oynanmamıştır.

Mayıs-Haziran 2017 Sezonu Detayları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Ustalık Puanı Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Lig Kuralları için tıklayınız.

Karma Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Geçmiş Sezon Arşivleri için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 18.07.2017 Saat: 01:45 (93 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları 2017`nin İlk İstanbul Bölge Şampiyonu Belli Oldu...

WBF-Türkiye Organizasyonu`nca İstanbul`da yılda iki defa düzenlenen bölge şampiyonalarının 2017 yaz dönemi aktivitesi ve 2017 Ulusal Tavla Turu`nun dördüncü etabı olan WBF-Türkiye XXIX. İstanbul Tavla Şampiyonası, 08-09 Temmuz 2017 tarihlerinde, 15 farklı noktadan (İstanbul, Kocaeli, Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Balıkesir, Sakarya, Kdz. Ereğli, Bodrum, Kuşadası, Marmaris, KKTC, Gürcistan, Yunanistan) toplam 180 kişilik yüksek katılım hacmiyle gerçekleşmiş ve başarıyla tamamlanmıştır. İnternet üzerinden baştan sona canlı yayınlanan şampiyona için bir kez daha ev sahibimiz Armada Hotel`de buluşan tavlaseverler, iki gün sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar çeşitli kategorilerde yaklaşık toplam 26 saat boyunca İstanbul`un yeni bölge şampiyonu olabilmek için mücadele etmişlerdir.

Şampiyonanın toplam 116 kişi ile ortalamanın üzerinde iştirak alan ana aktivitesinin İstanbul`dan iki başarılı ismi karşı karşıya getiren finalinde, camiamızın kıdemli isimlerinden usta LEVENT ERİM, final masasına namağlup ulaşan rakibi genç yıldız Ümit Tanoğlu karşısında baştan sona önde götürdüğü müsabakalardan ilk final mücadelesini toplam 70 dakika nihayetinde 13/6, son final mücadelesini ise toplam 50 dakika nihayetinde 9/3`lük net skorlarla kazanmayı başararak zafere ulaşmış ve paha biçilmez WBF-Türkiye İstanbul Bölge Şampiyonluğu ünvanının yeni sahibi olmuştur.

Şampiyonanın toplam 52 kişilik iştirakle oynanan geleneksel tavla kategorisinin, tarafların namağlup ulaştığı ve çekişmenin son zara kadar devam ettiği müthiş heyecanlı finalinde ise Kocaeli`nin yüksek kariyerli ismi usta GÜRAL BULUT, İstanbul`dan Gündüz Tezgiden karşısında tam 16 el ve 120 dakika nihayetinde 9/8`lik kıl payı farkla galip gelmeyi başarmış ve böylelikle ardarda 6 maçlık namağlup seriyle kariyerine yeni bir şampiyonluk eklemiştir.

İkiyıldız Kristal, Helena Tavla, Yenigün Tavla, 869BG, Kıbrıs Merit Park Hotel, Bodrum Delfi Hotel ve ev sahibimiz Armada Hotel sponsorluklarında düzenlenen, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, kısa süre önce yitirdiğimiz kıymetli büyüğümüz merhum Abdullah Şişman anısına ithafen tertiplenen “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kulüp Özel” yan aksiyonları ile tam 9 ayrı kategoride oynanan şampiyonanın alkış alan diğer isimleri, emsaline zor rastlanır bir başarıyla "Jackpot" yan aktivitesinin ilk iki derecesini birlikte kazanan Ankara`dan ileri oyuncu Zafer Önder ile "Abdullah Şişman Anısına Danışman Çiftler" yan aktivitesinde şampiyonluğa ulaşırken "1-Puan" yan aktivitesinde oynadığı finali ise kılpayı farkla yitiren İstanbul`dan usta Gökhan Kazandağ olurlarken, tüm dereceye girenler ünvan, kupa ve başarı sertifikaları yanında toplam 10.000TL`yi aşkın değerde çeşitli armağanlar ve ödül puanları ile ödüllendirilmişlerdir.

Turnuva fotoğraflarına "Albüm" köşemizden ulaşabileceğiniz şampiyonada yer alan tüm tavlasever dostlarımıza organizasyonumuza gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


XXIX. İstanbul Bölge Modern&Geleneksel Onur Tablosu

Turnuva Sonuçları ve Eşleşme Tabloları için tıklayınız.

Ödül Töreni Videosu için tıklayınız.

2017 Ulusal Tavla Turu Puan Durumu`nun nihai hali için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Geleneksel Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 11.07.2017 Saat: 18:38 (128 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Antalya SHEMALL AVM`de 2017 Yılı Ödülleri Sahiplerini Buldu...

Antalya`nın lider alışveriş merkezi Shemall AVM ile WBF-Türkiye ortak organizasyonunda bu yıl yedinci kez tertiplenerek yine Babalar Günü`ne ithaf edilen SHEMALL AVM 2017 Ödüllü Tavla Turnuvası, 01-02 Temmuz 2017 tarihlerinde, Antalya camiamızın bilindik isimlerinin de aralarında bulunduğu toplam 112 kişilik yüksek katılımla gerçekleşmiş ve 2 gün toplam 15 saatlik bir süreçte başarıyla tamamlanmıştır.

18 yaşını doldurmuş olan tüm tavlaseverlere açık olacak şekilde planlanan ve Çift Eliminasyon stili yürütümde ilerleyen turnuvanın ev sahibi şehirden iki başarılı ismi karşı karşıya getiren, tarafların sıradışı neşesiyle kahkahanın eksik olmadığı ve yanısıra seyir zevki de hayli yüksek olan toplam 85 dakikalık final eşleşmesinde, final masasına namağlup ulaşan, Antalya bölge mensuplarımızdan ileri oyuncu TURAN UĞURLU, etkinliğin başından itibaren gerek oyun becerisi gerekse sempatik tavırları ile dikkat çeken Cenk Haskal karşısında ilk finali 4/7 yitirse de, rüzgar gibi geçen son finali ise 5/0`lık sürklase skorla kazanmayı başararak turnuvanın zirvesine varmış ve şampiyonluk ünvanının sahibi olmuştur. Uğurlu, bu başarısı ile ödül sponsorlarından Belek Alva Donna Hotel`de çift kişilik tatil hakkını elde ederken, organizasyonda dereceye giren diğer oyuncular da çeşitli armağanlar ile ödüllendirilmişlerdir.

WBF-Türkiye Organizasyonu, bir kez daha tüm tarafların memnuniyeti ile sonuçlanan ve 2018 yılında tekrarlanmasına karar verilen turnuvanın organizasyonunda başta Shemall AVM yönetimi olmak üzere pay sahibi tüm kurumlara, Elit Tavla Spor Kulübü Derneği ile WBF-Türkiye Antalya oyuncu grubuna ve katılımlarıyla turnuvaya renk katan tüm iştirakçilere içten teşekkürlerini sunar.


SHEMALL 2017 İlk Üç...

Turnuva Sonuçları için tıklayınız.

Turnuva Albümü için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 4.07.2017 Saat: 06:09 (99 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları Modern Tavla Ligleri`nde Mart-Nisan 2017 Sezonu Tamamlandı...

İstanbul, Ankara, Bodrum, Edirne, Antalya, Bursa ve Kocaeli`de eş zamanlı yürütülen ve bu sezon itibariyle ikili averaj önceliği sistemine geçilen WBF-Türkiye Modern Tavla Ligleri`nde Mart-Nisan 2017 Sezonu, 21 Mayıs tarihinde oynanan final müsabakalarıyla tamamlanmıştır. Sonuçlar bölgelere göre aşağıdadır:

İSTANBUL:
Toplam 16 yıldız ismin yer aldığı İstanbul Altın Küme`de usta BURAK ÇULHACI sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunu devralırken, toplam 20 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul I. Küme`nin final eşleşmesinde rakibi ileri usta Seda Koç karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran uzman HÜSEYİN ÇETİNTAŞ kariyerinin ilk küme şampiyonluğuna ulaşmıştır. Toplam 31 katılımcının iki grupta mücadele ettiği İstanbul II. Küme`de mutlu sona ulaşan taraf ise, bir süre ara verdiği liglere flaş bir dönüş yaparak sezon finalindeki rakibi ileri oyuncu Deniz Bal karşısında elde ettiği 2-1`lik galibiyetle gülen usta SEDAT SORGÜVEN olmuştur.

Mart-Nisan 2017 Sezonluk Karma Turnuvalar`ın toplam 25 kişilik katılımla oynanan İstanbul ayağının final eşleşmesinde ise usta BABÜR EREN, Galipler Grubu finalinde de karşılaştığı rakibi ileri uzman İsmail Bilgili karşısında ilk finali 2/16 yitirse de, büyük çekişmeyle geçen son finali 16/13`lük skorla kazanmayı başararak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ANKARA:
Toplam 23 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara I. Küme´nin final eşleşmesinde, bir önceki sezonun II. Küme finalisti olup yükselişini devam ettiren ileri oyuncu ALİ PARMAKSIZ, rakibi uzman Ahmet Ercan karşısında 2-0`lık final skoruyla galip gelerek sezon şampiyonluğuna ulaşırken, toplam 31 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Ankara II. Küme`nin final eşleşmesinde ise rakibi Mehmet Taran karşısında 2-1`lik skorla galip gelen METİN YILDIZ kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde etmiştir.

BODRUM:
Toplam 16 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum I. Küme`de uzman U. İLHAMİ ÖZDEN sezonu ikili averaj farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğuna yerleşirken, toplam 14 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bodrum II. Küme`de ise ileri uzman NESRİN BECERİCİ yine ikili averaj farkıyla mutlu sona ulaşan isim olmuştur.

KDZ.EREĞLİ:
Bu bölgemizde Mart-Nisan 2017 Sezonu oynanmamıştır.

İZMİR:
Bu bölgemizde Mart-Nisan 2017 Sezonu oynanmamıştır.

EDİRNE:
Toplam 17 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Edirne Küme`de bu sezon itibariyle bölgenin lig direktörlüğü görevini de devralmış olan usta AHMET DENİZ sezonu puan farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ANTALYA:
Toplam 24 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya I. Küme´nin final eşleşmesinde aynı zamanda bir önceki sezonun da finalisti olan ileri oyuncu CEM ÇIRAKOĞLU, rakibi ileri oyuncu Turan Uğurlu karşısında birbirinden çekişmeli maçlar nihayetinde 2-0`lık final skoruyla galip gelerek bu kez zirveyi kaptırmazken, toplam 25 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Antalya II. Küme`nin final eşleşmesinde mutlu sona ulaşan taraf ise, rakibi Halil İbrahim Atasoy karşısında 2-0`lık skorla galip gelerek kariyerinin ilk küme şampiyonluğunu elde eden İSMET ABDİK olmuştur.

BURSA:
Toplam 17 katılımcının tek grupta mücadele ettiği Bursa Küme`de bölgenin bilindik isimlerinden MUSTAFA DİKGÖZ sezonu ikili averaj farkıyla zirvede tamamlayarak şampiyonluk koltuğunun yeni sahibi olmuştur.

KOCAELİ:
Toplam 24 katılımcının iki grupta mücadele ettiği Kocaeli Küme`nin büyük çekişmeye sahne olan final eşleşmesinde tecrübeli rakibi usta Güral Bulut karşısında 2-0`lık skorla galip gelmeyi başaran ileri oyuncu AHMET AYAN zirveye ulaşarak kariyerinin ilk sezon şampiyonluğunu elde etmiştir.

KUZEY KIBRIS:
Bu bölgemizde Mart-Nisan 2017 Sezonu oynanmamıştır.

Mart-Nisan 2017 Sezonu Detayları için tıklayınız.

Modern Tavla Genel Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Ustalık Puanı Sıralaması`nın güncel hali için tıklayınız.

Lig Kuralları için tıklayınız.

Karma Turnuva Kuralları için tıklayınız.

Geçmiş Sezon Arşivleri için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 23.05.2017 Saat: 23:28 (110 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

 
  Tavla Turnuvaları WBF Organizasyonu, Gürcistan Dünya Kupası ile Bir Kez Daha Dünya Gündeminde...

Gürcistan Modern Tavla Kulübü ile Dünya Tavla Federasyonu, WBF merkez organizasyonumuzun işbirliğinde, Gürcistan`ın sektördeki lider kurumu Adjarabet sponsorluğunda, WBF 2017 Golden Circuit uluslararası modern tavla turunun beşinci etabı olarak bu yıl ikinci kez tertiplenen 2017 Gürcistan Dünya Kupası, 10-14 Mayıs 2017 tarihlerinde, Tiflis`in merkezinde yer alan lüks Marriott Tbilisi Hotel`de gerçekleştirilmiş ve başarıyla tamamlanmıştır.

Bu yıl toplam 20 ülkeden (ABD, Almanya, Azerbaycan, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Finlandiya, Gürcistan, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İsviçre, İtalya, Lübnan, Macaristan, Rusya, Türkiye, Ukrayna) 209 oyuncunun yüksek adetteki katılımıyla birçok dünya yıldızının bir kez daha buluştuğu organizasyon, Üçlü Eliminasyon modeli Ana Kademe ve dört kademeli Son Şans yürütümlerinden oluşan iki kategori (Masters&Intermediates) Ana Aktivite yanında yine Üçlü Eliminasyon modelinde oynanan "Dünya Takımlar Turnuvası", "Danışman Çiftler”, "500€ Super Jackpot", “1-Puan”, "Bayanlar Turnuvası" ve çeşitli mini “Jackpot” yan aktiviteleriyle toplam 170bin USD`yi aşkın değerde ödül havuzuna ulaşmıştır.

Toplam 164 birbirinden güçlü oyuncunun yer aldığı Masters Kategorisi`nin tam 14 turda nihayetlenen ana kademe finalinde, şampiyonada yıldızlaşan Ermenistan takımından TSARUK MANUKYAN, Gürcistan`ın başarılı isimlerinden Revazi Tskhovrebashvili karşısında 9-1`lik net skorla galip gelerek takdire şayan bir zafere ulaşmış ve şampiyonanın zirvesine yerleşmiştir.

Toplam 14 ülke takımının iştirakiyle gerçekleşen ve şampiyonun tam 10 tur nihayetinde belli olduğu Dünya Takımlar Turnuvası`nda ise, güçlü rakibi Gürcistan-1 karşısında 1 eksik mağlubiyetle avantajlı çıktığı finalde ilk eşleşmeyi 2-3 kaybetse de, ikinci eşleşmeden 4-1 galip ayrılan ERMENİSTAN-2 (Khachik Melikyan, Levon Vardapetyan, Tsaruk Manukyan, Armen Tsaturyan, Eduard Nazaryan, Armen Muradyan) ipi göğüsleyerek şampiyonluk kupasını evine götüren ülke olmuştur.

Şampiyonada yer alan Türk oyuncu grubu da çeşitli kategorilerde mücadele etmiş, İstanbul`dan usta Kemal Okal Masters kategorisi Son Şans-2 kademesini kazanmayı başarmıştır.

15 Mayıs 2017 itibariyle yurda dönen Türk oyuncu grubumuzun tüm mensuplarını, organizasyonun ana direktörü sıfatıyla şampiyonanın başarıyla tamamlanmasını sağlayarak Gürcistan Dünya Kupası`nın dünyanın sayılı tavla organizasyonları arasındaki yerini perçinlemesine vesile olan temsilcimiz Arda Fındıkoğlu`nu ve organizasyona ev sahipliği yapan tüm kurumları WBF-Türkiye ailesi adına en içten duygularla tebrik ederiz.


*** 2017 Gürcistan Dünya Kupası Onur Tablosu ***

Şampiyona Sonuçları için tıklayınız.

Dünya Takımlar Turnuvası Nihai Sıralaması için tıklayınız.

Masters Kategorisi Nihai Sıralaması için tıklayınız.

Masters Kategorisi Ana Kademe Final Videosu için tıklayınız.

Şampiyonadan Fotoğraflar için tıklayınız.

 
 
  Gönderen: WBF-TürkiyeTarih: 21.05.2017 Saat: 01:35 (169 okuma)
(yorumlar? | Puan: 5)
 
 

Tavlaseverlerin Ayrıcalıklı Birlikteliği

 
 
Richard Lukas Anısına

 
 

 
 
2017 Faaliyet Takvimleri

2017 WBF-Türkiye
2017 Uluslararası


 
 

 
 
Ödüller & Ödül Puanı Kataloğu

 
 

 
 
Anket

WBF-Türkiye`nin aşağıdaki yerli faaliyetlerinden hangisini favoriniz olarak değerlendirirsiniz?

İstanbul Bölge
Ankara Bölge
Bodrum Açık
Kdz. Ereğli Bölge
Bursa Bölge
Antalya Açık
Kocaeli Bölge
Edirne Bölge
Akdeniz Açık
İstanbul Açık
Sezonluk Modern Tavla Ligleri + Karma Turnuvalar
Büyük Final AktivitesiSonuçlar
Anketler

Toplam Oy: 1749
Yorum: 0
 
 

 
 
Back-Gammon.TV

 
 

 
 
WBF-Türkiye İstatistikleri

2017 Tavla Turu
UP Genel Sıralama
MT Genel Sıralama
GT Genel Sıralama
Turnuva Rekorları
Dünya Şampiyonları
 
 

 
 
Etkinlikler

XII. Bodrum Açık
41 Burda 2017
XI. Kdz. Ereğli
2017 Dünya Şamp.
XXIX. İstanbul
SHEMALL 2017
Tiflis 2017
Allianz 2017
Akdeniz 2017
IX. Edirne
IX. Bursa
I. Kazan Açık
VII. Kocaeli
2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
2016 Kapadokya
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
X. Milano Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
IBC 2013
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII.Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Albüm

XII. Bodrum Açık
41 Burda 2017
XI. Kdz. Ereğli
2017 Dünya Şamp.
XXIX. İstanbul
SHEMALL 2017
Tiflis 2017
Allianz 2017
Akdeniz 2017
IX. Edirne
IX. Bursa
I. Kazan Açık
VII. Kocaeli
2017 İstanbul Açık
XXVIII. İstanbul
2016 Dubrovnik GP
VIII. Bursa
MCBA 1. Yıldönümü
2016 MERİT Açık
2016 EUBGF Takım
VIII. Edirne
19. Avusturya Açık
XI. Bodrum Açık
X. Gürcistan Açık
41 Burda 2016
Kapadokya 2016
2016 Dünya Şamp.
SHEMALL 2016
VII. Antalya Açık
Allianz 2016
Tiflis 2016
X. Kdz. Ereğli
2016 Avrupa Şamp.
XII. Ankara
VI. Kocaeli
2016 İstanbul Açık
XXVII. İstanbul
VII. Bursa
2015 MERİT Açık
VI. Antalya Açık
18. Avusturya Açık
VII. Edirne
IX. Gürcistan Açık
Sibenik 2015
IX. Kdz. Ereğli
2015 Dünya Şamp.
XXVI. İstanbul
SHEMALL 2015
X. Bodrum Açık
Allianz 2015
Sochi Cup 2015
Saraybosna 2015-2
Saraybosna 2015-1
Akdeniz 2015
2015 Avrupa Şamp.
27. İskandinav Açık
V. Kocaeli
2015 Kuzey Kıbrıs
III. Cannes Winter
XI. Ankara
2015 İstanbul Açık
XXV. İstanbul
VI. Bursa
2014 MERİT Açık
V. Antalya Açık
XVII. Avusturya Açık
IX. Bodrum Açık
VIII. Gürcistan Açık
VIII. Kdz. Ereğli
XXIV. İstanbul
SHEMALL 2014
VI. Edirne
Allianz 2014
Akdeniz 2014
2014 Avrupa Şamp.
IV. Kocaeli
2014 Kuzey Kıbrıs
II. Cannes Winter
X. Ankara
2014 İstanbul Açık
XXIII. İstanbul
SHEMALL 2013
2013 Las Vegas
III. Kocaeli
2013 MERİT Açık
XVI. Avusturya Açık
VIII. Bodrum Açık
VII. Gürcistan Açık
VII. Kdz. Ereğli
XXII. İstanbul
Akdeniz 2013
Allianz 2013
V. Edirne
2013 Avrupa Şamp.
V. Bursa
IX. Ankara
2013 İstanbul Açık
XXI. İstanbul
II. Kocaeli
XV. Avusturya Açık
IBC 2012 Seçmeleri
VII. Bodrum Açık
VI. Gürcistan Açık
2012 Dünya Şamp.
XX. İstanbul
Akdeniz 2012
Allianz 2012
IV. Antalya Açık
Porto Carras 2012
2012 Avrupa Şamp.
IV. Bursa
VIII. Ankara
2012 İstanbul Açık
DalyanClub 2011
XIX. Geleneksel
Pray For Turkey
IV. Edirne
I. Kocaeli
XIV. Avusturya Açık
IBC 2011 Seçmeleri
VI. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2011
VI. Kdz. Ereğli
XVIII. Geleneksel
2011 Global TT
Japonya Yardım
Akdeniz 2011
Allianz 2011
2011 Avrupa Şamp.
III. Antalya Açık
III. Bursa
VII. Ankara
2011 İstanbul Açık
XVII. Geleneksel
Yanya 2010
III. Edirne
SHEMALL 2010
XIII. Avusturya Açık
V. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2010
V. Kdz. Ereğli
2010 Dünya Şamp.
I. Menton Open
Gaziemir 2010
XVI. Geleneksel
Akdeniz 2010
Allianz 2010
II. Antalya Açık
2010 Avrupa Şamp.
Yaşlılar Haftası 2010
Selanik Mart 2010
II. Bursa
VI. Ankara
2010 İstanbul Açık
XV. Geleneksel
II. Edirne
SHEMALL 2009
XII. Avusturya Açık
IV. Bodrum Açık
Mitteleuropa 2009
IV. Kdz. Ereğli
Silivri Fest 2009
III. Nice Open
FORUM 2009
XIV. Geleneksel
II. İzmir
Allianz 2009
Silivri Gençlik 2009
I. Antalya Açık
2009 Avrupa Şamp.
I. Bursa
V. Ankara
XIII. Geleneksel
I. Edirne
Türk Telekom 2008
III. Bodrum Açık
XI. Avusturya Açık
II. Nice Open
III. Kdz. Ereğli
Dacia 2008
Gaziemir 2008
XII. Geleneksel
2008 Avrupa Şamp.
Pirelli 2008
I. İzmir
Yaşlılar Haftası 2008
Renault 2008
IV. Ankara
II. Bodrum Açık
X. Avusturya Açık
XI. Geleneksel
III. FIAT Life Arena
I. Nice Open
II. Kdz. Ereğli
II. FIAT Life Arena
2007 Avrupa Şamp.
X. Geleneksel
Yaşlılar Haftası 2007
III. Ankara
I. Kdz. Ereğli
III. Lucien Barriére
IX. Geleneksel
I. Bodrum Açık
I. FIAT Life Arena
M1 TEPE III. BVÇTT
2005 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2005
VIII. Geleneksel
II. Salzburg Open
II. Ankara
VII. Geleneksel
2004 İsveç Açık
II. Lucien Barriére
I. Göltürkbükü
M1 TEPE II. BVÇTT
VI. Geleneksel
2004 Avrupa Şamp.
İTÜ Tavla 2004
I. Salzburg Open
FIAT Tavla 2004
III. Bitez Açık
I. Ankara
I. Lucien Barriére
V. Geleneksel
M1 TEPE BVÇTT
IV. Geleneksel
Danışman Çiftler
İTÜ Tavla 2003
II. Velden Open
Sim Cafe 2
Sim Cafe 1
Kutlama Toplantısı
2002 Avrupa Şamp.
III. Geleneksel
II. Geleneksel
I. Geleneksel
 
 

 
 
Organizasyon


 
 


 
 
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.047 Saniye