X. Avusturya Açık Modern Tavla Şampiyonası
04–07 Ekim 2007 / Seefeld, Avusturya
MASTERS
Kategorisi (35 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (17-9) Götz Hildsberg -
Almanya
Finalist Jerzy Behnke - Almanya
Yarı finalist Volker Sonnabend - Almanya
Yarı finalist Michele Muratori - İtalya
Teselli Kademesi:
Şampiyon (15-14)
Manfred Hollederer - Almanya
Finalist Werner Hertel - Almanya
Yarı finalist Harald Johanni - Almanya
Yarı finalist Rainer Witt - Almanya
Son Şans:
Şampiyon (7-0) Andreas Nüssbacher - Almanya
Finalist Stefan Parlow - Avusturya
Bayanlar Özel Ödülü Andrea Riebler – Avusturya
CHAMPIONS Kategorisi (46
oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (15-9)
Roland Sauter -
Almanya
Finalist Christian Setzpfandt - Almanya
Yarı finalist
Michael Roth - Almanya
Yarı finalist Helmut Gerdenits - Avusturya
Teselli Kademesi:
Şampiyon
(13-5) Damian Plesec - Slovenya
Finalist Marcus Kuntaritsch - Avusturya
Yarı finalist Thomas Leitner - Avusturya
Yarı finalist Ingrid Sonnabend - Almanya
Son Şans:
Şampiyon (5-2) Horst Ernst - Almanya
Finalist Ferruccio Zucchi - İtalya
Bayanlar Özel Ödülü Giovanna La Falce – İtalya
INTERMEDIATES Kategorisi (22 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (11-10) Sciadi Azizian - İran/İtalya
Finalist Alberto da Pra - İtalya
Yarı finalist Alessandro Stradiotti - İtalya
Yarı finalist Denise Kaiser - Almanya/İsviçre
Teselli Kademesi:
Şampiyon (9-4) Andrea Chen - Çin/İtalya
Finalist Alfredo Sperti - İtalya
Yarı finalist Christian Derichs - Almanya
Yarı finalist Susanne Lederer - Avusturya
Son Şans:
Şampiyon (5-2) Philip Hollederer - Almanya
Finalist Christian Derichs - Almanya
Bayanlar Özel Ödülü Denise Kaiser - Almanya/İsviçre
4. Avrupa F.1 Danışman Çiftler Turnuvası (20 ekip):
Şampiyon (11-8) Jerzy Behnke/Ronald Reinhardt - Almanya/Almanya
Finalist Francesco Grimaldi/Giuseppe Rigon - İtalya/İtalya
Ladies
Tournament
(13 oyuncu):
Şampiyon (9-5) Ingrid Sonnabend - Almanya
Finalist Meltem Güçer - Türkiye
Sperti Trophy (35 oyuncu):
Şampiyon (5-2) Damian Plesec - Slovenya
Finalist Michele Muratori – İtalya
President`s
Tournaments – 1 Oyunluk Maçlar (64 oyuncu):
Şampiyon #1 Rudolf Prohaska - Avusturya
Şampiyon #2 Arda Fındıkoğlu - Türkiye
Turnuva
Komitesi:
Başkan Alberto da Pra (İtalya), Üyeler Arda Fındıkoğlu (Türkiye),
Harald Johanni (Almanya),
Fabrizio Lo Surdo (İtalya), Peter Winkler (Avusturya).
Direktör: Marco Fornasir - İtalya
Organizasyon: WBF Doğu Avrupa Modern Tavla Organizasyonu
© 2007 WBF-Türkiye