27. İskandinav Açık Modern Tavla Şampiyonası
02-06 Nisan 2015 / Radisson Blu Hotel / Kopenhag, Danimarka
Championship Kategorisi (87 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon Dagfinn Snarheim - Norveç
Finalist Roman Korber - Avusturya
3/4 Dilimi Florin Popa - Romanya / Michel Lamote - Belçika
5/8 Dilimi Masayuki "Mochy" Mochizuki - Japonya / Matt Reklaitis - ABD / Thomas Kristensen - Danimarka / Jørgen Mohr Poulsen - Danimarka
Son Şans:
Şampiyon Jon Kristian Røyset - Norveç
Finalist Norbert Wiebusch - Almanya
ADVANCED Kategorisi (76 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon Simon Imo Coban - Danimarka
Finalist Poul Rasmussen - Danimarka
3/4 Dilimi Daniel Andersen - Danimarka / Klaus Switon - Danimarka
5/8 Dilimi Tansel Doğan - Türkiye / Tommy Larsen - Danimarka / Linda Sjörin - İsveç / Frédéric Andrieu - Fransa
Son Şans:
Şampiyon Flemming Storgaard - Danimarka
Finalist Cecilia Spark - İngiltere
INTERMEDIATES Kategorisi (77 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon Matthias Oscarsson - İsveç
Finalist Kevin El Hmoud - Danimarka
3/4 Dilimi Emma Axling - İsveç / Brian Neerup Jensen - Danimarka
5/8 Dilimi Tim Berglund - Danimarka / Yan Kit Chan - İngiltere / Kenneth Olesen - Danimarka / Annelie Skoglund - İsveç
Son Şans:
Şampiyon Clement Breum - Danimarka
Finalist Keld Dyrmose - Danimarka
BEGINNERS Kategorisi (64 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon Casper Nancke - Danimarka
Finalist Jette Breitenstein - Danimarka
Yarı Finalist Heidi Munk Andersen - Danimarka
Yarı Finalist Martin Bank - Danimarka
Teselli:
Şampiyon Hikmatullah Saf - Danimarka
Finalist Henrik Iversen - Danimarka
OPEN Kategorisi (86 oyuncu):
Şampiyon Casper Nancke - Danimarka
Finalist Jette Breitenstein - Danimarka
Yarı Finalist Heidi Munk Andersen - Danimarka
Yarı Finalist Henrik Iversen - Danimarka
Speedgammon (128 oyuncu):
Şampiyon Mika Lappalainen - Finlandiya
Finalist Tage Mellgren - Danimarka
Yarı Finalist Peter Bennet - İngiltere
Yarı Finalist Hans Liby - Norveç
Doubles Tournament (42 ekip):
Şampiyon Ali Kamış/Tansel Doğan - Türkiye/Türkiye
Finalist Poul Lindberg/Kedde Mathiesen - Danimarka/Danimarka
Yarı Finalist Delia Popa/Florin Popa - İtalya/İtalya
Yarı Finalist Michel Lamote/Walter Meuwis - Belçika/Belçika
Mixed Doubles Tournament (33 ekip):
Şampiyon Franck Stepler/Scarlett Serrero - Fransa/Fransa
Finalist Martin Foldager/Tia Nielsen - Danimarka/Danimarka
Yarı Finalist Elle Wagstrom/Thomas Delbage - İsveç/İsveç
Yarı Finalist Jon Kristian Røyset/Marianne Husum - Norveç/Norveç
Team Tournament (33 ekip):
Şampiyon Great Americans: Petko Kostadinov - ABD / Carter Mattig - ABD / Sabrina Milling Petersen - Danimarka / Matt Reklaitis - ABD
Finalist Järnt Arning: Janne Bergström - İsveç / Konrad Fröschl - İsveç / Michael Löfblad - İsveç
Super Jackpot
(16 oyuncu):
Şampiyon Konrad Fröschl - İsveç
Finalist Giorgio Castellano - İtalya
Warm-Up
(68 oyuncu):
Şampiyon Axel Stemark - Danimarka
Finalist Torben Sterup - Danimarka
Ladies Tournament
(53 oyuncu):
Şampiyon Jette Holm Rosenqvist - Danimarka
Finalist Cornelia Cleman - Almanya
Direktör: Steen Groenbech - Danimarka
Organizasyon: DBGF - Danimarka Modern Tavla Federasyonu