7. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası
05-10 Kasım 2019 / Merit Park Hotel / Girne, KKTC
MASTERS Kategorisi (338 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (17-4 9-2) Harald Johanni - Almanya
Finalist Steen Groenbech - Danimarka
Üçüncülük Shahab Ghodsi - İran/Norveç
4/5 Dilimi Iosebi "Soso" Menabdishvili - Gürcistan
4/5 Dilimi Johan Moazed - İsveç
6/8 Dilimi Kemal Okal - Türkiye
6/8 Dilimi Eli Roymi - İsrail
6/8 Dilimi Levan Kareli - Gürcistan
9/12 Dilimi Philip Kazemieh - Almanya
9/12 Dilimi Mats Karlsson - İsveç
9/12 Dilimi Eric Mc Alpine - İngiltere
9/12 Dilimi Albert Steg - ABD
13/20 Dilimi Almir Vajzovic - İsviçre
13/20 Dilimi Sergey Chertkov - Rusya
13/20 Dilimi Minh Nguyen - Fransa
13/20 Dilimi Levon Vardapetyan - Ermenistan
13/20 Dilimi Mehmet Ali Akpolat - Türkiye
13/20 Dilimi Zafer Taş - Türkiye
13/20 Dilimi Heribert Lindner - Almanya
13/20 Dilimi Tommy Kean - Danimarka
Son Şans:
Şampiyon (7-6) Christian Liebe-Harkort - Almanya
Finalist Marcel Büker - Almanya
Yarı finalist Nicholas Check - İngiltere
Yarı finalist Kamran Shirazi - İran/Fransa
Bayanlar Özel Ödülü Antoinette Williams - ABD
Ana Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Ana İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 6/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 7/7 (Final Tablosu) için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Son Şans İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
INTERMEDIATES Kategorisi (181 oyuncu):
Ana Kademe:
Şampiyon (13-11) Per “Pelle” Stenberg - İsveç
Finalist Inja Myhr - Danimarka
Üçüncülük Payam Pashaeifar - İran
4/5 Dilimi Zhina Bergström - İsveç
4/5 Dilimi Hakan Rüstem - KKTC
6/8 Dilimi Yaşar Özdemir - Türkiye
6/8 Dilimi Andrea Chen - Çin/İtalya
6/8 Dilimi Tina Weile - Danimarka
9/12 Dilimi Gheorghe Slabu - Romanya
9/12 Dilimi Mohamad Amir Naderighaleh - İran
9/12 Dilimi Heidi Munk Andersen - Danimarka
9/12 Dilimi Ann Maibritt Ehlers - Danimarka
Son Şans:
Şampiyon (7-0) Marc Werner - Almanya
Finalist Rosen Stoyanov - Bulgaristan
Yarı finalist Walter Busato - İtalya/Almanya
Yarı finalist Bora Yurdun - Türkiye
Bayanlar Özel Ödülü Inja Myhr - Danimarka
Ana Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Ana İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/5 (Final Tablosu) için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Son Şans İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.
Danışman Çiftler İlk 4 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Isınma Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Isınma İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Ladies Tournament Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Mega Jackpot Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Super Jackpot #1 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Super Jackpot #2 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Super Jackpot #3 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.
Turnuva
Komitesi:
Başkan John Broomfield (İngiltere), Üyeler Abdullah Sorgüven (Türkiye), Amir Eshraghi (İran), Bill Riles (ABD), David Presser (İsrail),
Fernando Neumark (Arjantin), Giorgio Castellano (İtalya), Ian MacFarlane (Brezilya), Jörgen Granstedt (İsveç), Michihito Kageyama (Japonya),
Nodari Gagua (Gürcistan), Rainer Witt (Almanya), Steen Groenbech (Danimarka).
Turnuva Direktörleri: Arda Fındıkoğlu - Türkiye, Marco Fornasir - İtalya
Organizasyon: Merit Park Hotel - WBF Dünya Tavla Federasyonu - Elit Tavla Spor Kulübü Derneği
Ÿ 2019 WBF-Türkiye