5. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası
01-05 Kasım 2017 / Merit Park Hotel / Girne, KKTC


MASTERS Kategorisi (373 oyuncu):

Ana Kademe:

Şampiyon (17-9) Carter Mattig - ABD
Finalist Lars Trabolt - Danimarka
Üçüncülük Maik Stiebler - Almanya
4/5 Dilimi Ingo Mohr - Almanya
4/5 Dilimi Deniz Bağçivan - Türkiye
6/8 Dilimi Vasily Chemokhonenko - Rusya
6/8 Dilimi Cüneyt Argun Genç - Türkiye
6/8 Dilimi Thomas Tenland - İsveç
9/12 Dilimi Jan Jacobowitz - Almanya
9/12 Dilimi Alkhas Lagulaa - Rusya
9/12 Dilimi Karsten Bredahl - Danimarka
9/12 Dilimi Mikayel Vardanyan - Rusya
13/20 Dilimi Kakhaber Natchkebia - Gürcistan
13/20 Dilimi Bjorn Lorentzen - Norveç
13/20 Dilimi Henning Frick - Almanya
13/20 Dilimi Kemal Okal - Türkiye
13/20 Dilimi Frans Munk Rediin - Danimarka
13/20 Dilimi Stefan Parlow - Avusturya
13/20 Dilimi Mate Feher - Macaristan
13/20 Dilimi Johan Moazed - İran/İsveç

Son Şans:

Şampiyon Hazhir Atari - İran
Finalist Aidin Mehtar - İran
Yarı finalist Burak Çulhacı - Türkiye
Yarı finalist Larry Taylor - ABD

Bayanlar Özel Ödülü Laura Monaco - İtalya

 Ana Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Ana İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

 İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 6/7 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 7/7 (Final Tablosu) için tıklayınız.

 Son Şans Eşleşme Tablosu 1/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 2/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 3/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 4/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 5/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 6/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 7/8 için tıklayınız.
Son Şans Eşleşme Tablosu 8/8 için tıklayınız.
Son Şans İlk 8 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


INTERMEDIATES Kategorisi (185 oyuncu):

Ana Kademe:

Şampiyon (13-8) Eva Zizkova - Çek Cumhuriyeti
Finalist Katalin Veszeli - Macaristan
Üçüncülük Kian Ghods - İran
4/5 Dilimi Cemal Öztemiz - KKTC
4/5 Dilimi Andrii Nesterov - Ukrayna
6/8 Dilimi Helen Andersson - İsveç
6/8 Dilimi Payam Pashaeifar - İran
6/8 Dilimi Alexander Polden - İngiltere

Son Şans:

Şampiyon Yordan Kirchev - Bulgaristan
Finalist Orhan Bitlisli - Türkiye
Yarı finalist Mathias Niemand - İsveç
Yarı finalist Andrea di Giorgio - İtalya

Bayanlar Özel Ödülü Eva Zizkova - Çek Cumhuriyeti

 Ana Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Ana İlk 4 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

 İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 4/5 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 5/5 (Final Tablosu) için tıklayınız.


2017 MERİT "Ion Ressu Anısına" Danışman Çiftler Turnuvası (163 ekip):

Şampiyon (9-1) Frank Frigo/Fred Frigo - ABD/ABD
Finalist Michel Serrero/Veronique Chomaz-Dehon - Fransa/Fransa
Yarı finalist Götz Hildsberg/Kimon Papachristopoulos - Almanya/Almanya
Yarı finalist Claus Elken/Telleff Igland - Danimarka/Norveç

 Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 1/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 2/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 3/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu 4/4 için tıklayınız.
Danışman Çiftler İlk 4 Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


869BG Warm-Up (256 oyuncu):

Şampiyon Lars Trabolt – Danimarka
Finalist Romani Gvenetadze - Gürcistan
Yarı finalist Helmut Gerdenits - Avusturya
Yarı finalist Simon Shamash - İngiltere

Merit Park Warm-Up (150 oyuncu):

Şampiyon Brian Lever – İngiltere
Finalist Omid Badiei - İsveç
Yarı finalist Elena Saukova - Rusya
Yarı finalist Vatsyk Yurii - Ukrayna

Speedgammon (128 oyuncu):

Şampiyon Artur Petrosyan – Rusya
Finalist Jonas Moehrdel - Danimarka
Yarı finalist Thomas Myhr - Danimarka
Yarı finalist Roland Ekström - İsveç

Ladies Tournament (71 oyuncu):

Şampiyon Cornelia Cleeman - Almanya
Finalist Olga Ivanova - Rusya
Yarı finalist Christa Groll - Avusturya
Yarı finalist Dorothy Lee - İngiltere

1000€ Super Jackpot #1 (32 oyuncu):

Şampiyon Stepan Nuniyants - ABD
Finalist Razi Bobrov - İsrail
Yarı finalist Manuel "Lito" Frondoso - Filipinler
Yarı finalist Volker Sonnabend - Almanya

1000€ Super Jackpot #2 (32 oyuncu):

Şampiyon Ary Nogueira - Brezilya
Finalist Thomas Rönn - İsveç
Yarı finalist Michihito Kageyama - Japonya
Yarı finalist Jon Royset - Norveç

Mochy`s Quiz (169 oyuncu):

Şampiyon Garry Kallos - Kanada
İkincilik Amir Eshraghi - İran

Wetgammon - Underwater Backgammon (21 oyuncu):

Şampiyon Lev Rosenfeld - İsrail
Finalist Stepan Nuniyants - ABD
Yarı finalist Mesut Çelebi - Türkiye
Yarı finalist Thomas Kazemieh - Almanya

President`s Tournament – 1 Oyunluk Maçlar (128 oyuncu):

Şampiyon Zoran Maric - Bosna Hersek
Finalist Ali Jalili Yousefi - İran
Yarı finalist Thomas Myhr - Danimarka
Yarı finalist Derya Akbıyık - Türkiye


Turnuva Komitesi:
Başkan John Broomfield (İngiltere), Üyeler Abdullah Sorgüven (Türkiye), Bob Wachtel (ABD), Giorgos Kleitsas (Yunanistan), Ian Macfarlane (Brezilya), Jalil Khalili (İran),
Kakhaber Natchkebia (Gürcistan), Michihito Kageyama (Japonya), Rainer Witt (Almanya), Ricardo Malas (Lübnan), Sergey Erokhin (Rusya), Shimon Kagan (İsrail), Steen Groenbech (Danimarka).
 

   Turnuva Direktörleri: Arda Fındıkoğlu - Türkiye, Marco Fornasir - İtalya
   Organizasyon: Merit Park Hotel - WBF Dünya Tavla Federasyonu - Elit Tavla Spor Kulübü Derneği

© 2017 WBF-Türkiye