Şehir Dışından Gelen Katılımcıların Dikkatine...

12-14 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek WBF-Türkiye 2018 Uluslararası İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası`na şehir dışından katılacak tavlaseverlerin konaklamaları için organizasyonumuz, tarihi Sultanahmet yarımadasının kalbinde ve İstanbul'un en önemli tarihi eserlerine yürüyüş mesafesinde bulunan, eşi bulunmaz manzaralı terası, lezzetli mutfağı, bugünün konforunu geçmişin atmosferi ile birleştiren iç ve dış dekoru yanında birinci sınıf hizmet anlayışıyla aynı zamanda şampiyonaya ev sahipliği de yapacak olan Armada Hotel`i önermektedir. Otel tarafından WBF-Türkiye oyuncularına verilecek özel fiyatlar aşağıda bilginize sunulmuştur. Konaklama isteyen katılımcıların listemize isimlerini yazdırarak otel tarafından WBF-Türkiye`ye sağlanacak indirimli fiyatlardan faydalanabilmek için organizasyon yetkilisi Gökhan Güneş ile (0533 235 25 55) irtibata geçmesi gerekmektedir.

İSTANBUL ARMADA HOTEL **** (Ahırkapı Sokak No:24 Sultanahmet / İstanbul  Tel: 0212 455 44 55 www.armadahotel.com.tr)

Armada Hotel`de kısa bir gezinti...


1 GECE KONAKLAMA

NORMAL FİYAT

WBF-TÜRKİYE ÖZEL FİYATI

"STANDART" TİP TEK KİŞİLİK ODA

65 EURO+KDV

180 TL

"STANDART" TİP İKİ KİŞİLİK ODA

65 EURO+KDV

200 TL

"STANDART" TİP ÜÇ KİŞİLİK ODA

97 EURO+KDV

220 TL

ÖZEL FİYATLARA AÇIK BÜFE KAHVALTI, WIFI İNTERNET, OTOPARK VE KDV DAHİLDİR.


DENİZ MANZARALI "SUPERIOR" TİP ODALARDA WBF-TÜRKİYE OYUNCULARINA ARMADA HOTEL`İN İNTERNET FİYATLARI ÜZERİNDEN 10% İNDİRİM İMKANI SAĞLANACAKTIR.

GÜNCEL İNTERNET FİYATLARI YANINDA AYRICA OTELİN "4 GÜN KAL, 3 GÜN ÖDE" PROMOSYONU İÇİN ARMADA ONLINE REZERVASYON ADRESİNİ ZİYARET ETMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.

<<<Armada Hotel Krokisi için tıklayınız>>>