WBF-Türkiye 2018 İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası
12–14 Ocak 2018 / Sultanahmet Armada Hotel / İstanbul, Türkiye


ANA AKTİVİTE (90 oyuncu)

Ana Kademe:
Şampiyon Tabet Tabet - Lübnan
Finalist Claus Elken - Danimarka
Yarı finalist Alparslan Göktay - Türkiye
Yarı finalist Erkan Varlı - Türkiye


Ana Kademe Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız.
Ana Kademe Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.

Teselli Kademesi:
Şampiyon Mahir Kasuto - Türkiye
Finalist Emin Şendil - Türkiye
Yarı finalist Cüneyt Argun Genç - Türkiye
Yarı finalist Talat Bağıbala - Türkiye

Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.
Teselli Kademesi Eşleşme Tablosu 3/3 için tıklayınız.

Son Şans Kademesi:
Şampiyon Gültekin Uygur - Türkiye
Finalist Cüneyt Argun Genç - Türkiye
Yarı finalist Burhan Yılmazer - Türkiye
Yarı finalist Fatih Bellici - Türkiye

Son Şans Kademesi Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
Son Şans Kademesi Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.

BAYANLAR ÖZEL (9 oyuncu)
Birincilik Maya Peycheva - Bulgaristan
İkincilik Gamze Koç - Türkiye


ELİT KULÜP ÖZEL (26 oyuncu)
Birincilik Mahir Kasuto - Türkiye
İkincilik Emin Şendil - Türkiye


"AFFAN BAŞAK ANISINA" DANIŞMAN ÇİFTLER (42 ekip)
Şampiyon Cumhur Bektüre/Hüseyin Çetintaş - Türkiye/Türkiye
Finalist Cenk Tuncay/Fady Asmar - Türkiye/Lübnan
Yarı finalist Recep Ural/Zafer Önder - Türkiye/Türkiye
Yarı finalist Emrullah Coşar/Kemal Okal - Türkiye/Türkiye


"RICHARD LUKAS ANISINA" ISINMA (66 oyuncu)
Şampiyon Peter Snape - İngiltere
Finalist Ali Necdet Akbayrak - Türkiye
Yarı finalist Adam Prager - İsrail
Yarı finalist Babür Eren - Türkiye


869BG YILDIRIM (64 oyuncu)
Şampiyon Deniz Kızılbora - KKTC
Finalist Abdulkadir Kaçar - Türkiye
Yarı finalist Maya Peycheva - Bulgaristan
Yarı finalist Andrii Nesterov - Ukrayna


HAVUZ (50 oyuncu)
Şampiyon Orhun Hekimci - Türkiye
İkincilik Arda Fındıkoğlu - Türkiye
Üçüncülük Cengiz Ergin - Türkiye
Dördüncülük Jalil Khalili - İran


BGTV UZMANLIK TESTİ (19 oyuncu)
Şampiyon Jalil Khalili - İran
İkincilik Claus Elken - Danimarka
Üçüncülük Martin Barkwill - İngiltere
Dördüncülük Onur Vurur - Türkiye


1-PUAN (128 oyuncu)
Şampiyon Claus Elken - Danimarka
Finalist Nil Ergin - Türkiye
Yarı finalist Deniz Kızılbora - KKTC
Yarı finalist Cynthia Roberts - İngiltere


TAVLA İÇİN TAVLA (40 oyuncu)
Şampiyon #1 Sinan Perveroğlu - Türkiye
Şampiyon #2 Jean Abi Haidar - Lübnan
Şampiyon #3 Andrii Nesterov - Ukrayna
Şampiyon #4 Jalil Khalili - İran
Şampiyon #5 Sinan Sütçüoğlu - Türkiye


KARADAĞ`A DAVET (20 oyuncu)
Şampiyon #1 Abdullah Sorgüven - Türkiye
Şampiyon #2 Shimon Kagan - İsrail
Şampiyon #3 Kemal Okal - Türkiye


Turnuva Komitesi:
Başkan Marco Fornasir (İtalya), Üyeler Abdullah Sorgüven (Türkiye), Claus Elken (Danimarka/Malta), John Broomfield (İngiltere),
Maya Peycheva (Bulgaristan), Ricardo Malas (Lübnan), Shimon Kagan (İsrail).
 

   Direktör: Arda Fındıkoğlu - WBF Türkiye Temsilcisi
   Organizasyon: WBF-Türkiye Modern Tavla Organizasyonu

© 2018 WBF-Türkiye