1. MERİT Açık Dubrovnik Grand Prix Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası
14-18 Aralık 2016 / Rixos Libertas Hotel / Dubrovnik, Hırvatistan


MASTERS Kategorisi (73 oyuncu):

Ana Kademe:

Şampiyon (18-11) Steen Groenbech - Danimarka
Finalist Masayuki "Mochy" Mochizuki - Japonya
Üçüncülük Guido Weidner - Almanya
4/5 Dilimi Thomas Rönn - İsveç
4/5 Dilimi Dado Martincevic - Hırvatistan
6/8 Dilimi Veselin Dyakov - Bulgaristan
6/8 Dilimi Sebastian Wilkinson - İngiltere
6/8 Dilimi Volker Sonnabend - Almanya

Son Şans:

Şampiyon (7-5) Petko Kostadinov - Bulgaristan/ABD
Finalist Tilman Söhnchen - Almanya
Yarı finalist Alain Babillon - Fransa
Yarı finalist Alexandra Knupfer - Romanya/İsviçre

Bayanlar Özel Ödülü Cecilia Sparke - İngiltere

 Ana Eşleşme Tablosu 1/2 için tıklayınız.
Ana Eşleşme Tablosu 2/2 için tıklayınız.

 İkinci Şans Eşleşme Tablosu 1/3 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 2/3 için tıklayınız.
İkinci Şans Eşleşme Tablosu 3/3 (Final Tablosu) için tıklayınız.

 Son Şans Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


INTERMEDIATES Kategorisi (23 oyuncu):

Ana Kademe:

Şampiyon (18-4) Damjan Plesec - Slovenya
Finalist Gordan Markotic - Hırvatistan
Üçüncülük Leonardo Jerkovic - Hırvatistan
4/5 Dilimi Malin Yordanov - Bulgaristan
4/5 Dilimi Laurence Sinitzky - Fransa

Son Şans:

Şampiyon (5-0) Martin Filipi - Çek Cumhuriyeti
Finalist Richard Krietzman-Blazevic - ABD/Hırvatistan

Bayanlar Özel Ödülü Laurence Sinitzky - Fransa

 Ana Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

 İkinci Şans Eşleşme Tablosu için tıklayınız.

 Son Şans Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


2016 MERİT Dubrovnik Danışman Çiftler Turnuvası (32 ekip):

Şampiyon (9-5) Kakhaber Natchkebia/Nodari Gagua - Gürcistan/Gürcistan
Finalist Armen Khachatryan/Boris Mamporia - Ermenisan/Rusya
Yarı finalist Marian Manaila/Sergiu Malis - Romanya/Romanya
Yarı finalist Burak Çulhacı/Sabri Büyüksoy - Türkiye/Türkiye

 Danışman Çiftler Eşleşme Tablosu için tıklayınız.


869BG Warm-Up (55 oyuncu):

Şampiyon (7-6) Sabri Büyüksoy - Türkiye
Finalist Ricardo Malas - Lübnan/İspanya
Yarı finalist Laurence Sinitzky - Fransa
Yarı finalist Zlatko Sabic - Hırvatistan

Ladies Tournament (8 oyuncu):

Şampiyon (9-5) Katalin Veszeli - Macaristan
Finalist Ella Arzukhanova - Rusya

MERİT International 500€ Super Jackpot (32 oyuncu):

Şampiyon (11-9) Armen Khachatryan - Ermenistan/Rusya
Finalist Mislav Kovacic - Hırvatistan
Yarı finalist Ed O`Laughlin - ABD
Yarı finalist Akiko Yazawa - Japonya

Speedgammon (64 oyuncu):

Şampiyon (5-3) Honza Cerny - Çek Cumhuriyeti
Finalist Franck Stepler - Fransa
Yarı finalist Martin Filipi - Çek Cumhuriyeti
Yarı finalist Philippe Vouhe - Fransa

President`s Tournament – 1 Oyunluk Maçlar (128 oyuncu):

Şampiyon Bambi de Bruin #1 - Almanya/İspanya
Finalist Marian Manaila - Romanya
Yarı finalist Bambi de Bruin #1 - Almanya/İspanya
Yarı finalist Georgi Cholakov - Bulgaristan

Mochy`s Quiz:

Şampiyon Alain Babillon - Fransa
İkincilik Katalin Veszeli - Macaristan
Üçüncülük Tunç Hamarat - Türkiye

Croatian Masters Final (8 oyuncu):

Şampiyon (11–7 11-8) Mislav Kovacic - Hırvatistan
Finalist Drazenko Vucina - Bosna Hersek


Turnuva Komitesi:
Başkan Petko Kostadinov (Bulgaristan/ABD), Üyeler Martin Barkwill (İngiltere), Nodari Gagua (Gürcistan), Steen Groenbech (Danimarka),
Mislav Kovacic (Hırvatistan), Ricardo Malas (Lübnan/İspanya), Volker Sonnabend (Almanya).
 

   Turnuva Direktörleri: Arda Fındıkoğlu - Türkiye, Marco Fornasir - İtalya
   Organizasyon: Merit International Casino Libertas - WBF Dünya Tavla Federasyonu - Elit Tavla Spor Kulübü Derneği

© 2016 WBF-Türkiye