WBF-TÜRKİYE 2016 BÜYÜK FİNAL AKTİVİTESİ:

WBF-Türkiye Organizasyonu`nun 2016 yılı boyunca İstanbul, Ankara, Bodrum, Edirne, Antalya, Bursa, Kocaeli ve Kuzey Kıbrıs`da eş zamanlı organize ettiği geleneksel ve modern tavla aktivitelerinde başarı kazanmış isimlere gönderilecek davete istinaden bedelsiz iştirak ederek 2016`nın en değerli ünvanı, WBF-Türkiye 2016 Modern Tavla Şampiyonluğu için mücadele edecekleri kapsamlı bir final aktivitesi organize edilecek ve bu aktivitenin şampiyonu, hem Nisan 2017`de Velden, Avusturya`da gerçekleşecek 2017 Avrupa Modern Tavla Şampiyonası`nda, hem de 01-05 Kasım 2017 tarihlerinde Girne, KKTC`de düzenlenecek 5. MERİT Açık Uluslararası Modern Tavla Şampiyonası`nda ulaşım, konaklama ve "Masters" kategorilerinden katılım masrafları karşılanarak ülkemizi temsil edecektir. İlgili armağanın, hak sahibi tarafından eşdeğerinde +4000 ödül puanı ile değiştirilmesi mümkün olup, aktiviteyi ikincilikle tamamlayan isme +1500, iki yarı finaliste ise +750`şer ödül puanı sağlanacaktır.

Detaylı yürütüm modeliyle yine dev bir organizasyona dönüşecek olan 2016 Büyük Final Aktivitesi, bir Ana Eşleşme Tablosu ile bu tabloya erişebilmek için oynanacak çeşitli Ön Eleme Tabloları`ndan meydana gelmekte olup, bu yıl aktiviteye aşağıdaki 17 farklı kıstastan birini sağlamakta olan toplam 216 isim davet edilmiştir. Bu kıstaslar ve aktiviteye dahil oldukları tablo:

2016 Büyük Final Aktivitesi Ana Eşleşme Tablosu ve detayları için tıklayınız >>>

2016 Büyük Final Aktivitesi Ön Eleme Tabloları ve detayları için tıklayınız >>>

2016 Büyük Final Aktivitesi Müsabaka Arşivi için tıklayınız >>>

Önemli Not: Aktivitenin herhangi bir noktasında kura sonucu iki farklı bölgeden bir eşleşme ortaya çıktığında, taraflardan biri kendi şartlarıyla diğer şehre giderek önceden planlanacak bir canlı oyun talebinde bulunmaz ise (canlı oynamak internet üzerinden oynamaya önceliklidir), bu müsabaka internetteki oyun portalı "Netgammon" üzerinde oynanacak, müsabaka tarihi ve saati önceden ilan edilerek taraflar bölgelerdeki lig direktörlerinin canlı gözetimi altında müsabakalarına çıkacaklardır. Bu pozisyondaki şahıslara siteyi tanımaları için gerekli süre önceden verilecektir.


© 2016 WBF-Türkiye